Меня не звали• 23 августа 2024

Мами 17-ти річних хлопців, як переживаєте розлуку з сином?

Доброго всім вечора. Дівчатка, в кого хлопчики виїхали до іншої країни навчатися чи працювати, як переживаєте розлуку?
Відвезла сина до Польщі, там працює мій батько і живе з ним моя мама. Сама зараз їду додому , в Україну. Плачу весь час. Наче відрізали шмат душі. Розумію, що потрібно відпустити, але це так важко.
Порадьте , як пережити?
барабанщица• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
А чим мами хлопців-студентів відрізняються від мам дввчаток-студенток? Тим,що не сепарувалися від дитини і не готові її відпустити ніколи,?
Тема хіба про це(

Чай не пью, только кофе• 23 августа 2024
Ответ дляПланшетница
Ви хоч і так занадто написали. Але це факт, чомусь мами за хлопців хвилюються більше. Можливо дівчата більш самостійніші, більш пристосовані до побутових речей. Але мене єдине завжди дратувало, як на весіллях мами хлопців ридають. Вважаю, що у дівчат це дійсно важливий крок, нести той побутовий тягар, народжувати дітей, недоспані ночі і т.д.
ото краще б вчили своїх доньок обирати нормального чоловіка і себе поважати. Тоді і побут не помічаєш, і з дитиною легше. Але ж ні, стерпиться-злюбиться та інша фігня
МинерАлочка• 23 августа 2024
Мы тоже не планировали, что ребёнок уедет в таком возрасте. Думали, что учиться будет в родном городе. Но оттуда пришлось уехать. Сына ещё не вывезла, только собираюсь, время по возрасту ещё есть. Но надолго с ним там не смогу остаться. И родных в Европе - никого. Будет сам. Не знаю, можно ли морально подготовиться( Пока просто стараюсь об этом не думать.
nabludatel• 23 августа 2024
Ответ длябарабанщица
Тема хіба про це(
А про що? Хлопець вступив на навчання. Буде жити з бабусею. Але мама все одно хвилюється.
Я такая - жду трамвая• 23 августа 2024
Показилися мамки
Як ніби до війни всі студенти вдома лишалися і трималися матері
В автора взагалі баба з дідом будуть пильнувати і в усьому допомагати
барабанщица• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
І ви не можете зрозуміти людину? Вважаєте ці почуття не нормою?
Я такая - жду трамвая• 23 августа 2024
Серед знайомих є кілька хлопців, які в 19 добровольцями на війну пішли, попри мамині прохання
Це дійсно переживання і сльози
Ну а плакати за сином, якого до баби з дідом відправили - то кощунство якесь

nabludatel• 23 августа 2024
Ответ длябарабанщица
Не норма виокремлювати хлопців. Типу вони більш вразливі.
А в ситуації автора її син буде жити з бабусею. Не на зйомі, не в гуртожитку, а з рідними.
І все одно в темі звернення до мам хлопчиків. Типу дівчатам-студенткам якось легше.
Бубль Гум)• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Абсолютно.
Як мамі дівчинки мені зараз страшно, щоб моя дочка не потрапила на синульку автора. Для якої дівчата не гідні сумування і переживання.
де автор написала, що дівчата сумування там не гідні? ви побачили те, що хотіли побачити
руки_Крюги• 23 августа 2024
А как такая ситуация? Мама выехала два года назад, сыну 20 и он остался?
Это как вообще?
nabludatel• 23 августа 2024
Ответ дляБубль Гум)
Тема називається ’Мами 17-ти річних хлопців, як переживаєте розлуку з сином?’.
А де про дівчат, які теж їдуть вчитися з дому? Чому лише хлопці?
Малявка ще та• 23 августа 2024
Ответ дляМагиня
Ну незнаю,може я чогось не розумію,але я з самого маличку розуміла,що дитина це окрема людина,і вона не буде завжди поруч зі мною
Это понятно ,но все равно очень грустно отпускать детей.
Метелики на душі• 23 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
Мама розлучилася з сином, залишила в іншій країні, спитала як пережити розлуку
У відповідь порадниця про бубочку понаписувала
Вообще какие-то бессердечные. Растить ребёнка до совершеннолетия и сразу забыть? Что за женщины. Понятно, что грустно, одиноко.
Витворунка• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Абсолютно.
Мдя. Ну што ж
Бубль Гум)• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
вона створила свою тему про те, що їй болить....ніяким чином жодним словом дівчат і їх мам вона не принизила.....зато тут роздули, побачили щось, чого немає....шок просто....створіть свою тему про дівчат і буде вам шастя
руки_Крюги• 23 августа 2024
Автор, я вас хочу поддержать.
Это лучшее, что вы могли сделать для своего ребёнка на сегодняшний день. У меня два сына, одного отправили, второго я вывезла потом.
Тяжело, страшно.... но все решаемо и переживаемо.....
руки_Крюги• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
О чем вы? Вы вообще себя слышите??
Швендяю містами• 23 августа 2024
шось про курськ не пішло, авторко.
хибний розрахунок
руки_Крюги• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Да успокойтесь ради бога. Выезжайте, кто вас держит с вашей дочкой? Бросайте все и вперёд.

МинерАлочка• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Когда тема ’мамы мальчиков, зайдите’ и обсуждают фимоз, вас тоже триггерит, что мам девочек не позвали? Или вы не понимаете разницы между тем, почему сейчас едут в Европу мальчики-подростки, и почему могут ехать (или не ехать) девочки?
Планшетница• 23 августа 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ага. І таких чоловіків, щоб ще й народили замість дівчат))) Побут ( приготування їжі, прання, прибирання) , діти.....як не крути більше всього на жінці. Та й взагалі, краще вчити синів поважати жінок. А то, то луплять їх, то обзивають матом.....
руки_Крюги• 23 августа 2024
Ответ дляПланшетница
К чему это здесь?)
Витворунка• 23 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
Не розуміє, походу, я вже питала 🤦
Ясамаякрасивая)• 23 августа 2024
Ответ дляНе за Будка
А провідати сина мама не може?
Да будет так• 23 августа 2024
Нормально переношу
Дзвоню раз на тиждень, бо частіше ні в мене немає часу, ні в нього.
Є своє насичене життя.
Рада що виїхав.
Планшетница• 23 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
К чему это здесь?)
Да к тому, що написали, щоб дівчат вчили вибирати нормальних хлопців, щоб їм було легше.
Ответ дляПланшетница
побут можна собі полегшити технікою, клінінгом, доставка їжі або чоловік сам приготує. В мене два тата знайомих є, то вони з дітьми не сачкують, а на рівні з мамою шуршать. Тому я і кажу, що треба вчити доньок не штани в домі терпіти, а з нормальним дорослим чоловіком бути.
Ну і хлопців треба вчити, що жінка не обслуговуючий персонал
барабанщица• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Жінка їде додому,залишила сина,їй сумно. Ви теж так зрозуміли?)
барабанщица• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Створіть тему про дівчат і буде вам щастя) у автора син,за яким вона сумує. Чосу вона має писати про дівчат?
барабанщица• 23 августа 2024
Ответ дляnabludatel
Абсолютно.
О,боги