Підскажіть будь ласка. Оформляла виплати ВПО у січні 2024 року у Києві, приїхала з Харкова. Отримувала 6 місяців допомогу, тепер майже два місяці виплати не надходять. Підскажіть, що робити? Я мама в декреті, дитині 2 роки.
Ответ дляВилосипедниця
Переоформлять, до трех лет должны продолжить выплаты
Дякую
Бентливуман• 23 августа 2024
Ответ дляГаліна -1d3b
Дякую
Дивно запитувати на форумі, а не в УТСЗН
З горіха зерня• 23 августа 2024
Ответ дляГаліна -1d3b
Дякую
Ехать переоформлять, с детскими такое же, пришли только 860, за одинокую мать нет. Переоформила ездила, теперь за 2 мес начислят.
Последний вагон• 23 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Не дивно, новонароджений акаунт з рандомними цифрами, треба ж з чогось починати свою кар’єру тут
Ответ дляБентливуман
Я дзвонила, та писала, чекаю на відповідь
Ответ дляПоследний вагон
Про яку кар´єру йде мова?
Ответ дляЗ горіха зерня
Дякую