Уравнобешенная• 23 августа 2024
Тут є люди які не бачили море?
Прожити життя і не побувати на морі...😥
Результат:
вже голосів:
469 (93.99%)
Звичайно була
30 (6.01%)
Я не була
Неместная Я• 25 августа 2024
Ответ дляhrystia
В моєму дитинстві батьки їхали на море машиною, дили в палатці. Чоловіка батьки їздили мотоциклом. Головне, бажання.
Мотоциклом? За тисячі км?
Вони байкери, чи що?
В моєму дитинстві авто було дуже мало в кого, як і мотоцикл. Та й зараз приблизно так само.
Вони байкери, чи що? В моєму дитинстві авто було дуже мало в кого, як і мотоцикл. Та й зараз приблизно так само.