Страхованная• 24 августа 2024
Завжди дуже хвилююсь за дітей.
Прям завжди. П коли хтось з них захворіває, то я постійно переживаю. Вже не можу ні хатню роботу робити, ні їсти варити, всі думки зайняті тими думками, як часто хворіє дитина, чому, які аналізи здати, завжди йду до 2 лікарів щоб 100 відсотків, здаю аналізи і все таке.
Як перестати бути такою тривожною ?
Страхованная
• 24 августа 2024
Ответ дляЗасомневаю
вы хорошая мать
Дякую, але ця тривожність дуже заважає. Я колись такою не була.
Меня много• 24 августа 2024
У вас повышенная тревожность, потом это скажется на здоровье. Я сама такая.
Пампушечка• 24 августа 2024
может они у вас болеют часто из-за того, что вы делаете им прививки?
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
Страхованная
• 24 августа 2024
Ответ дляМеня много
На моєму здоровї? Що у вас вилізло? Знаю що ці нерви не пройдуть безслідно
Страхованная
• 24 августа 2024
Ответ дляПампушечка
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
Не роблю прививки
Мира всем• 24 августа 2024
Ответ дляПампушечка
это ж яды, ртуть, фольмальдегиды
Автор написала, що щеплення не робить.
Що тепер скажете?
Молчунья• 24 августа 2024
Автор, ничего не подскажу, потому что я такая же. Пока все хорошо, я думаю что вот оно, наконец-то тревожность прошла, но стоит кому-то из детей заболеть, как снова у меня включается режим повышеной опасности
Пампушечка• 24 августа 2024
это лучше, чем безразличные матери,
вот у нас куча беспризорных 5-8 лет во дворе бегают, на днях вещи бомжей подпалили
Страхованная
• 24 августа 2024
Ответ дляМолчунья
От і як з цим жити? Раніше такого не було, наприклад температура - ну ок багато пити і все таке, а зараз блін температура - багато пити і вітамін с і ще щось. І в такому кіпіші. І постійно боюсь би не захворіли, а вони як на зло певно ще частіше хворіють. Якось раніше легше відносилась до дитячих хворіб, а тепер навпаки.
Молчунья• 24 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Просто жить и все. Рано или поздно дети вырастут и уедут от вас. Наслаждайтесь возможностью заботиться о них
Мааарковная• 24 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Не роблю прививки
Жах, якби я не робила вакцини то і я була б більш тривожна.
Николь1986• 24 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Я такой стала, когда родила ребенка. За него переживаю всегда и во всем. Да, я тревожная. Ну меня тут многие знают и не любят за это.
Вкуси мене• 24 августа 2024
Дети до 7 лет очень связаны с мамой энергетически , все что чувствует мама дети отображают . Можно к психологу обратиться вам а можно к регресологу это быстрее
Регрессия это быстро и эффективно