Цибулька зла• 24 августа 2024

8 місяць вагітності. Це лише мені так важко?

У мене зараз йде 8 місяць. Дуже важко. Фізично. Плюс ця жара. Хочеться тільки лежати і все. Навіть вийшла пройтись на вулицю, то теж не легко. Рахую дні/тижні до дати ПДР, бо тяжко. Я одна така? Поділіться
автор Цибулька зла • 24 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Я рожала в 24, очень легко перенесла и беременность, и роды, и первые месяцы нормально. Конечно ждала встречу с малышом, но просто хотела его увидеть. А за три дня до родов еще бежала за автобусом остановку и догнала)) Ни отеков, ни одышки не было, но я вообще здоровый человек по жизни и ребенок родился мелкий, 2500, легко, без разрывов. И спокойный был, до 3х мес вообще спал и ел. И ночью спал.
Про остановку насмешили)
Я бы не смогла так 😂
Kitty3• 24 августа 2024
Зараз 35 тиждень теж важко ,ще потратила в патологию , взагалі навіть на вулицю вийти важко , мене і так кидає в жар, а ще жара ця ..
БезникаяЯ• 24 августа 2024
Так майже у всіх
Файна пані• 24 августа 2024
Мені було важко і вагітній, але після пологів не легше. Хочеться нормально спати, але тепер не живіт заважає і поясниця, а в малечі зубки ріжуться. А до 3 місяців - коліки... )
Lesik_2013• 25 августа 2024
35 тижнів - не можу сказати, що мені важко, але з животом вже стало незручно сидіти, лежати, ходити. Набрякув немає, але, щоб нормально сидіти треба або назад відхилятися, або ноги розставляти. 😁. З незручностей - тиск на сечовик, і подібні речі.
автор Цибулька зла • 26 августа 2024
Ответ дляLesik_2013
Мені теж важко сидіти, і стояти. Тільки лежати на лівому боці- норм. Ноги теж розставляю, коли сиджу 😂 раніше дивилася на вагітних і думала, що якось смішно це все, а зараз сама така. І дратує, що твоє тіло зараз не тільки твоє. Набряків сильних немає
автор Цибулька зла • 26 августа 2024
Ответ дляKitty3
А що сталося? Для чого вони в патологію поклали?
Kitty3• 26 августа 2024
Ответ дляЦибулька зла
Відкриття 2 см