Роздратована шкіра• 24 августа 2024
Порекомендуйте спа в Києві
Дівчата, де є спа програма з масажем, басейном. Щоб якийсь пакет послуг був. Бажано правий берег
І не за мільйон грошей)
Меряю линейкой• 24 августа 2024
Рекомендую Перлину на Голосієво
Нещодавно там була. То блаженство. Там працюють професіонали
Басейну немає, але є гідромасажна ванна, де можна і перлинні ванни і ванну клеопатри зробити з маслами та пелюстками троянд
рекомендую фут масаж і кокосовий масаж, ну а там вже що хочеться, обгортання, скрабування, лпж, догляд за обличчям
А_мій_самий_самий• 24 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Рекомендую Перлину на Голосієво
А релакс масаж там є?
Меряю линейкой• 24 августа 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
А релакс масаж там є?
подивіться на сайті
повинен бути
наче кокосовий то він і є, поки роблять масло топиться при свічках
там дуже гарна атмосфера, музика, аромати, ніхто не спішить, все з душею як то кажуть
повинен бути
Фрикаделька• 24 августа 2024
Спа сенс на Контрактовій теж нічого, але я би спробувала Перлину, що вище рекомендували