Тишком нишком• Изменено 26 августа 2024

Переезд

Я с взрослыми (16 и 18 лет) детьми живу за границей в трёшке. Мама одна в Украине, больше родственников нет. Планируем ее переезд к нам. Я и радуюсь, и боюсь: мы больше 20 лет жили раздельно. Как лучше поступить:
- жить вместе
- пробовать сначала жить вместе, потом если что, снять маме отдельное жилье
- сразу снять отдельное жилье
Результат:
вже голосів: 149
105 (70.47%) Сразу жить отдельно
40 (26.85%) Поначалу жить вместе
4 (2.68%) Жить вместе
автор Тишком нишком • 26 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Тоді сусіди донесуть, там це дуже прийнято. І буде багато неприємностей, особливо, якщо отримуєте якусь допомогу.
Да помощи никакой не получаем. Живёт трое, будет четверо - думаете, большая разница? С соседями не общаемся, как донесут?..

Губи до вух• 26 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Ви повинні це знати, це для Німеччини важливо, тобто йде більший розход води, наприклад, і швидше псується техніка, бо більше людей. Подумайте добре перед цим, бо можете багато втратити, можуть навіть штраф якийся виписати. Я була в Польщі, то там теж треба повідомляти всі ці моменти. Якщо вони хотять, що жило дві людини, то їх не турбує, що приїхала мати чи донька
автор Тишком нишком • 26 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Да, Польша
Губи до вух• 26 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Да, Польша
Я чогось подумала, що Німеччина. А в Польщі ще й той залог заберуть, буде причина.