Радикальная• 26 августа 2024
Я не права?
Воджу машину в місті, досвіду небагато зовсім. Свекруха хоче в гості і я маю їхати її привезли. Я б поїхала, але боюся, що не справлюся. Пропоную оплатити їй дорогу потягом чи автобусом. Вона плаче, що їй не раді. Їхати більше 500 км в одну сторону. Свекруха здорова та енергійна жінка. Ви б їхали?
А_мій_самий_самий• 26 августа 2024
Ну тут важлива позиція саме чоловіка...бо в нас так,машина його,їзжу я ...так склалося)
То він тверезо оцінює ситуацію...ну типу чи доцільна ця поїздка,бо теж було таке,что ’треба племінницю привезти’...а це значить,що я везу до 400 км ,на пару з племінницю ще й своє дитя,то він каже,ні , вибачайте
Ну , звісно,якщо екстерні випадки ,то там мови немає,я їду
Але в вашому випадку,це не екстрено)))
То автобус в допомогу!
Але в вашому випадку,це не екстрено)))
То автобус в допомогу!
из желе я• 26 августа 2024
Я би не їхала, надо вам ті 2 дня дороги, витрачені нерви і гроші. І ще 500 км слухати свекруху в машині. А потім вона скаже її додому везти, то ще 1000 км їхати? Або автобус/потяг, або сидить вдома.
Безсовісна кума• 26 августа 2024
А вы вобще детей возили на дальние расстояния? Как то ехали с маленькой племянницей на отдых ,по городу отлично себя в машине ведёт, а вот когда долго ехали,то был тихий ужас ,орала несколько часов подряд ,развлекались все и всем чем могли ,короче ппц, а у вас 2 детей.
Куда ж без меня• 26 августа 2024
1000 км — це приблизно 4000 грн на бензин.
Туди й назад — 8 тисяч.
Квитки туди й назад Київ-Одеса (наприклад) автобусом - 1300 грн
Вона зовсім охриніла?
Туди й назад — 8 тисяч.
Вона зовсім охриніла?
Каяспер• 26 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Та автобусом комфортніше думаю, по часу навіть краще, я буду їхати повільно і з зупинками. Якби їхала. І квиток оплачу їй. Але то вже принципи. Вони хочуть командувати всіма.
Краще потягом
КвартираЧья• 26 августа 2024
Что-то пока поразительное единодушие в теме, ни одной «а если бы это была ваша мама?!?!?!» не прибежало, спят с дороги, наверное
Радикальная
• 26 августа 2024
Ответ дляКвартираЧья
Мама б так не дозволила точно, тато їде собі поїздом/ маршруткою, навіть мови нема везти кудись
Конфиденциальность• 26 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Так ото ж. Мої батьки потягом приїжджають, теж за 500км. Так навіть про те, щоб забрати їх з вокзалу кажуть ´доця, та краще поспи зайву годину. Я що, сам маршруткою не доїду?´
Коротше, благословляємо вас, автор, всім форумом - не мучтеся совістю )
ХуАнита• 26 августа 2024
Вы ей расход бензина посчитайте, пусть голову включит.
При расходе 8 л/100 км вам дорога в оба конца влетит более чем в 3000 грн. Есть у меня подозрение, что билеты на автобус столько не стоят.
А таскать с собой по трассе детей ради чьей-то прихоти, даже будучи самым опытным водимой в мире - бред. Трасса это всегда повышенная опасность.
Тут надолго• 26 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Ну от 2 день слухаю яка жахлива людина і не хочу маму привезти. Сестра чоловік теж дзвонить - тобі тяжко? Мама не поїде автобусом.
Шліть обох на
Розумна Губка• 26 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вибачте, авторе, але вони у вас там якісь всі їб…ті.
А якби ви не вибачались, це була б взагалі сама лаконічна і сама вірна оцінка поведінки отих самих їб...тих.
Розумна Губка• 26 августа 2024
Ответ дляКвартираЧья
В мене б, як у мами, і в голову таке не влізло, щоб дитина їхала за 500 км за моєю дупою. Ноги ходять, автобуси ходять.
Чи може автор не все пише? Може мама в якомусь селі, з якого треба добратися до райцентру, а автобуси ходять раз в неділю. А з райцентру до автора раз на три дні. І ці дні не співпадають.
Пилосмок працює• 26 августа 2024
Ответ дляРадикальная
То хай винаймають твксі. Вообще это мама мужа. Он пусть решает эту проблему
Пилосмок працює• 26 августа 2024
Ответ дляКвартираЧья
А наша б мама и не начала б такую тему. Потому что свою дочь ты не погонишь в такую дорогу а невестку не жалко
Галя із Дарниці• 26 августа 2024
Ні. Як досвіду не багато, буде дуже важко. Хай чоловік поїде за мамою.