Вперше створюю таку тему, але дивлюсь - наче немає іншої.
Ваньок і Смолій пишуть, що ту злетіли, міг, кораблі з калібрами в морі, ще й 60 шахедів.
Пздц 🤬
Плету з бісеру• 26 августа 2024
Ответ дляАтланта
Если им нужны фото и видео у них они будут и без нас. Вот в чём беда.
та вот именно. Я раз попала под обстрел в центре Харькова, так только пыль улеглась - уже повылазили из магазинчиков вокруг сами себе операторы и снимали все происходящее с разных ракурсов. Вокруг полно копов было, стояли, прогуливались - им было на это все фиолетово, лениво наблюдали и всё. Ну и журналисты тут же нарисовались и давай интервью брать и все документировать. Все тут же было в тиктоке и телеге.
vasilisa-l• 26 августа 2024
Ответ дляRosenica
А ви де це читаєте? Я була підписала на канал з тривогами, а тепер там мало інфи і не така детальна.
Вище скинула. Там пишуть що летить, де планують збивати, прямо по районах
_Твоя_подруга• 26 августа 2024
Ответ дляFilomena
Вірогідність повтору через годину значно нижча, якщо у них не буде точної інформації по попереднім ударам.
Але якщо зʼявляються відео, фото, вони мають можливість відкоригувати.
Наче перший місяць війни🤦♀️
Вы серьезно считаете, что их корректировщики не на местности работают, а ждут вдруг на советчице напишут?
Ответ дляFilomena
Ну про кількість ракет і куди можна і тут не писати. Який сенс цієї інформації? Ну хіба що щоб хтось потім не писав: наша влада продає ел ен закордон, геноцид
Так это публичная информация из общих каналов телеги. Сюда уже приносят то, что и так есть в общем доступе🤷🏻♀️ советчицы как раз самые дисциплинированные. Тут никто и никогда не пишет локации, исключительно общими фразами, без подробностей
Ответ дляАтланта
Какие-то претензии ко мне? Это мой родной город. У меня там бабушка старенькая одна живёт. Да я поинтересовалась, но я не спрашиваю точный адрес, а только направление. Это русне ничего не даёт. А мне важно.
Уже совсем с ума посходили, типа русня не знает куда ракеты пускает. А мы им подсказываем что-ли, так по вашему?
Удалено администрацией...
Ответ дляПлету з бісеру
так они же помнят, куда перед этим пуляли. Цель та же самая
По траектории падения осколков на видео или фото, можно рассчитать приблизительное местонахождения ПВО.
Но, реально, обвинять здесь девочек, которые ничего конкретного не писали, смешно.
Ответ дляРаната
А скажіть будь ласка, совєтчіци ж розумні, тільки мені дивно, що ще під час атаки тут пишуть куди, скільки і як гучно прилетіло? Колись писали, як швидко ворог аналізує інфо і корегує цілі, наче була заборона, нє?
Мені здається,що то заборона для нас ,щоб нічого не знали. Та сторона все знає раніше за нас. Мама на окупованій території мені телефонує і розповідає,що у нас сталося і де.
Труп нареченої• 26 августа 2024
збили шахед над головою, їхала в авто
колесо мало не пробила від уламків
Ответ дляosna
Вже написали, що знищили ангари де стояли f16, на минулому тижні знищили Зеленського. Вони багато чого пишуть.
mmi583@mail.ru• 26 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Логіку вмикайте)) Я не дивлюсь марафон, у мене телевізор стоїть у коробці, бо не виберу місце під нього))
Ну якщо ви думаєте, що координати в/ч і аеродромів змінюються дивним чином, то ок.
Де Просто Я? Чого вона не заходить?
Irrren_com• 26 августа 2024
Ответ дляosna
Це коли в Грозу влучили, ваша мама знала що штаб нацистів розбомбили, чи таки знала що в поминки влучили раніше вас?
Irrren_com• 26 августа 2024
Ответ дляosna
У нас замовчують влучання у заводи. Про такі влучання дійсно не пишуть.
Ще раз напишу, бо видалили. За час кацапської агресії ВСІ українці мають канали додаткового зв´язку: сусіди, рідня, місцеві форуми і т.д. Адміністрації в район можна зателефонувати на крайній випадок! А задавати питання кому прилетіло і де прилетіло- це маніпуляції, а не турбота за літніх бабусь. І так пишуть! хтось пише перший, бо це не від великого розуму пишуть про прильоти.
Анастасия К.• 26 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
А на какой страничке?
Дякую