Фиктивная• 26 августа 2024

Тривога і робота

Які вказані норми прибуття на роботу після закінчення тривоги? От як сьогодні, тривога давно, ракетна небезпека, коли по закону необхідно прибути на роботу?
БлинчикБезСметанки• 26 августа 2024
По якому закону?

фан L.O.S.T.• 26 августа 2024
В нас - після відбою тривогу + дорога до роботии
Тріль!• 26 августа 2024
У нас ніяк, маю бути на роботі..
Альфасамка• 26 августа 2024
Випийте персен, у мене нема тривоги.
Кнопкотиць• 26 августа 2024
Отбой -вы выходите из дома и едете на работу.
Файна дівка• 26 августа 2024
Вот як сьогодні, я думаю, пофіг на роботу, поки не закінчиться тривога. А потім стільки часу, скільки вам потрібно, щоб дістатися до роботу.
Кумедний ґудзик• 26 августа 2024
В нашій країні не діють закони. Кожен роботодавець робить все на свій розсуд. В нас вимагають працювати і приїхати вчасно, бо клієнт найголовніше. За запізнення штраф

dulenok• 26 августа 2024
Я б ни выйти, ни дойти до работы бы не могла , если б на тревоги обращала внимание.
Новорічна пальма• 26 августа 2024
Всі їдуть на роботу, ніхто дома не чекає🤷
Колишня муза• 26 августа 2024
Ви будете здивовані, але ж професії, які попри тривоги та обстріли їдуть вчасно: лікарі, пожежники, навіть звичайні державні службовці, як цнап, пенсійний та інші.
Немає норми законодавства, яка б регулювала це питання і я вважаю, що це нормально. Не влаштовує встановлений порядок - змінюємо роботу
Зараз все скажу• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Нормально по дороге быть убитым осколками?
Козяка-маляка• 26 августа 2024
Я залежу від садочка. Відбій-садочок-дорога до роботи.
Колись надумала дійти під час масової атаки до найближчого метро, то пожалкував, бо застала і приліт і ППО і панічну атаку🤪
Мелочунь• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
А ви до цих категорій відноситесь? Який цнап і пенсійний. Ви про що
Колишня муза• 26 августа 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Нормально - мати право вибору: виїздити за кордон, працювати в критичній сфері чи звичайним перебирачем папірців
Зараз все скажу• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
У нас есть это право выбора.
Колишня муза• 26 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Я заставала ці установи під час обстрілів
Мелочунь• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Право вибору? Лишити чоловіка, сина після 18 років, літній батьків..... ну-ну. Ви мабуть сирота
ВсеЧетко• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Працюю в державній установі, то всі їдуть на роботу. Навіть коли місто було під постійними обстрілами, їхали на роботу.
Моторошні троянди• 26 августа 2024
Мені можна взагалі не прибувати, але я ноут га роботі в пятницю залишила...

Колишня муза• 26 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Саме так, працівники установ на місцях
НаливайКа• 26 августа 2024
Я , наверное, сегодня не поеду . Буду из дома работать.
Ребенку 10 лет. Сегодня должен был сам остаться, но после такого утром мне страшно одного оставлять.
Яжемать Мне можно• 26 августа 2024
Я працюю у фотостудії, у нас друкарські послуги, ви не повірите, але навіть під час перших бомбьожок, коли всі сиділи у підвалах- нам виносили двері пенси, декретчиці, їм потрібні ксерокопії, роздрук доків, потім, коли ми закривались під час тривоги, то нам вибивали двері, бо війна, а вони без ксерокопій. Саме під час сирен у нас найбільше людей, як це так, бомлять, а їх завалить без ксерокса.
Моторошні троянди• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Цнап і пенсійний в тривогу не працюють.
Зараз все скажу• 26 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
У нас навіть не пускають в управління під час тривог
Моторошні троянди• 26 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
В якому місті? В Києві точно не ппацюють, хіба може окремі районні. В Харкові в пенсійний в тривогу мама була, попросили вийти.
Гжегож Бженчишчикевич• 26 августа 2024
У нас нормы следующие:
Если тревога началась за 1 час и более - работа начинается по графику
Если тревога началась меньше чем за час - + 20 минут
Оксана -1f11• 26 августа 2024
Нам дали 45 хвилин після відбою
Яжемать Мне можно• 26 августа 2024
Ответ дляВсеЧетко
Я теж працюю, найінтенсивніше саме під сирену, людям пох, вони хочуть ксерокси, ламінування, таке враження, що вони почувши сирену починають бігти до нас.
Колишня муза• 26 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Так, Ваш свідомий вибір залишитися це теж вибір. Ви ж не будете сперечатися, що є такі люди,котрі за таких умов виїхали.
Не буває ідеальних рішень.
Але завжди можна звільнитися і піти працювати туди, де умови будуть прийнятними
Колишня муза• 26 августа 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Цнап і пенсійний в тривогу не працюють.
Читайте ще раз - всі працівники приїздять своєчасно, навіть якщо вони не приймають громадян