Мэри Попкинс• 26 августа 2024
Коли організм під час схуднення запасає жири?
Мэри Попкинс
• 26 августа 2024
Ответ дляАльдебаран
Коли підвищений кортизол
А як перевірити,чи він підвищений,чи знижений?Яким чином можна це перевірити?
Мэри Попкинс
• 26 августа 2024
Ответ дляМавка
в принципе в любой стрессовой ситуации, и при похудении-тк это стресс
А как перестать запасать жир и заставить организм дальше худеть?
Фісташкова кава• 26 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Аналіз здати
Альдебаран• 26 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Аналіз, або можна тест ліхтариком провести: посвітити ліхтариком в око, в нормі зіниця повинна звузитися і так залишитися поки не приберете світло, якщо почне розширюватися або буде мигати то широкий то вузький-кортизол підвищений
Где тут 0?• 26 августа 2024
Ответ дляАльдебаран
Или снижен.
Точно - только анализ слюны покажет