Восьмирічна львів’янка Марта Фридрак виготовляє прикраси і допомагає ЗСУ. За менш як два місяці, відколи дівчинка разом з мамою почали виготовляти підвіски та брошки з полімерної глини, маленька волонтерка вже купила два дрони, на черзі – третій.
Дівчата, а хтось знає сторінку цієї дічинки, на якій вона продає прикраси? В сюжеті не дають посилання, хоча б це було логічно.
Ответ дляdamjana
Та да, еще недавно было как 12 летний мальчик с карманных денег насобирал на 3 дрона)
Да, под эту лавочку только ленивый не собирает. Но я за проверенные фонды, такие как корпорация монстров в Одессе. Или в Харькове есть Юрий Сапронов, он никогда не собирает деньги, но собирает нужности.
Ответ дляfedonik
З таким підходом перевіреними можна вважати лише ті збори, які проводять друзі або колеги. Ось як у нас на роботі збирали на якийсь декодер для колеги, придбали і передали йому особисто в руки.
В усіх інших можна сумніватись, оскільки ніхто не бачить всю звітність, бухгалтерію і рух коштів.
Ответ дляfedonik
Мама монетизировала свое хобби, девочку использует для мимишности, кто купит поделки у взрослой женщины.
Прикро, якщо це дійсно так. Мені ця історія здалась правдивою.
В будь-якому разі кілька дронів вони купили і передали захисникам - це теж допомога.
Ответ дляvviola
Ну они на своей странице предоставляют чеки на купленные дроны, показывают сами дроны и как они их отправляют в ЗСУ ? Или просто пишут , что купили 2 дрона и собирают на 3-й ?
Ответ дляvviola
Монстры лично мне помогли в начале войны лекарствами. А так да, так и делаем, точечно тем ,кого знаем. Мама с девочкой даже не фонд, и отчётность не ведут.