Кракадэ• 26 августа 2024
ФОП для інтернет-продаж
Розкажіть, як це все працює? Наприклад, я продаю б/в товари через олх (на постійній основі). Як мені це все оформити? Цікавить максимально просте оформлення і ведення цього всього в подальшому
Ля-ля-ля• 26 августа 2024
ловлю тапки. але в вашому випадку простіше буде тільки тоді, якщо не оформите фоп
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2024
В відкриваєте ФОП.
Обираєте кведи-торгівля одягом (можливо є навіть вживаним одягом), торгівля в інтернеті
Переходите на 2 групу
Сплачуєте щомісячно ЄСВ і ЄП
Вкінці року подаєте один звіт
Переходите на 2 групу
Сплачуєте щомісячно ЄСВ і ЄП
Вкінці року подаєте один звіт
Ля-ля-ля• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
В відкриваєте ФОП.
Переходите на 2 групу
Сплачуєте щомісячно ЄСВ і ЄП
Вкінці року подаєте один звіт
Переходите на 2 групу
Сплачуєте щомісячно ЄСВ і ЄП
Вкінці року подаєте один звіт
а накладні на товар де вона візьме? договір з постачальником?
навіть фінмоніторинг банку просить в першу чергу хоч якісь документи, підтверджуючі діяльність. а у автора буде тільки чек з секонду?
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Чек з секонду є офіційним документом, на основі якого можна вести подальшу діяльність. ФОП 2 група не вимагає ведення скрупульозного бух.обліку.
Ля-ля-ля• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
у мене фоп 2 група інтернет торгівля. За 2 роки уже двічі фінмоніторинг просив документи. 1 раз - приватбанк, бо рух по рахунках їм видався підозрілим, 2 раз - новапей, бо відправляємо і наложками в тому числі.
Всі вони просять договори з постачальником, рахунки на оплату, власне виписки оплат і накладні.
Якщо на б.у. речі це все є - прекрасно. В іншому випадку легко не буде точно.
Бо без будь-яких папірців, підтверджуючих що продається саме одяг і де він береться, можна і оаїном в інтернеті через фоп торгувати.
Ля-ля-ля• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
ви що, жартуєте? на чеку с секонду немає ніяких даних покупця. Можна в урні біля секонду цілу жменю їх набрати
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я бухгалтер, в мене 28 фопів і що))))
Торгувати бу речами не протизаконно. Чека з секонду буде більш ніж достатньо для підтвердження діяльності. Уявляю космічні обороти Автора на бу трусах. Не смішіть
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Фіскальний чек є абсолютно законним документом, щоб поставити собі товар на прихід. А якщо оплатити з свого рахунку ФОП-то питань не буде взагалі
Карусель-весель• 26 августа 2024
офигеть, а сколько вы зарабатываете этот отстойном олх продавая б/у?
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Для вас новина, що по звичайному чеку можна оприходувати товар? То я введу вас в шок-це може робити навіть ТОВ через авансові звіти
Кракадэ
• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
В мене не секонд і не одяг. Але дійсно накладних ніяких немає і договору з постачальником теж немає
Кракадэ
• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Великі суми, треба якось оформлятися
Кракадэ
• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
В відкриваєте ФОП.
Переходите на 2 групу
Сплачуєте щомісячно ЄСВ і ЄП
Вкінці року подаєте один звіт
Переходите на 2 групу
Сплачуєте щомісячно ЄСВ і ЄП
Вкінці року подаєте один звіт
А звіт який? Що там в ньому? Я просто 0 в цьому
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Ваш сумарний річний дохід і дані по сплачених податках. Дуже простий.
Кракадэ
• 26 августа 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я бухгалтер, в мене 28 фопів і що))))
Ще раз повторюю, це не секонд. Суми не маленькі
ТрамвайGirl• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
а якщо це хендмейд, наприклад купую тканину, шию подушки, або рушники, роблю на них вишивку?
Ля-ля-ля• 26 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Тоді підходять накладні на закупку матеріалів з рахунку ФОП
ТрамвайGirl• 26 августа 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
дякую! а першу групу ФОП можна оформити, чи лише 2?
Ля-ля-ля• 26 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Якщо будете в інтернеті продавати, то мабуть тільки 2. Це ще треба дивитись який КВЕД саме під вашу діяльність підходить, бо їх там мільйон )
Престидижитатор• 26 августа 2024
Як на мене, більшою проблемою саме у вашому випадку будуть не первинні документи, а те, що (наскільки я знаю) на ОЛХ ви не можете прив´язати рахунок ФОП, це просто не передбачено. Ви будете змушені прив´язати ключ-карту, яка є у кожного рахунку ФОП, але при оплаті на таку ключ-карту такі надходження підлягають обов´язковій фіскалізації - вам потрібен буде ПРРО. Або виключити ОЛХ-доставку і просити покупців оплачувати на рахунок (а в деяких категоріях виключити ОЛХ-доставку неможливо)