Глас_Народа• Изменено 26 августа 2024
Якщо в батька дитини все тіло у веснянках, яка вірогідність
того, що в дитини буде те саме?
На спині та руках в батька дитини навіть не ластовиння, а руді плями (як у леопарда 😁). Свекруха каже, що в нього почали зʼявлятись веснянки років у пʼять.
Дитині майже шість, їх не було до цього часу. Зараз бачу, що на носі зʼявилось пʼять мілких цяток.
Переживаю, щоб в дитини не було подібного ( від цього неможливо вберегтись ?
І чи висока вірогідність, що те саме на дитину чекає зі спиною та руками ?
Тому що потрібно буде постійно берегтися від сонця, чоловік ніколи не засмагає як люди зі звичайною шкірою: він або червоніє або одразу згорає на сонці.
Та й виглядає це не дуже естетично як для дівчинки
Флюорография гуся• 26 августа 2024
У меня веснушки везде. И родинки. Кожа белая. Сын в меня, не в отца. Отец ссмуглый и родинок нет вообще. Но веснушек пока у ребёнка нет, но я его спф мажу постоянно, тщательно. Уже подросток, кожа белая пока... Может пронесёт..
Ластовиння• 26 августа 2024
У отца такая история, в итоге я вся в веснушках еще с малых лет. Сначала только лицо, к 20 уже вся) спф круглый год, иначе они еще и очень темные становятся
Глас_Народа
• 26 августа 2024
Ответ дляТётя Хрюша
может муж жил у моря ?
Не жив. Все життя провів в центральній Україні, на море в дитинстві був декілька разів.
У свекрухи теж є веснянки, але вони лише на спині і їх не так багато, просто як цяточки, не плями
Глас_Народа
• 26 августа 2024
Я мащу дитину кремом лише коли маємо провести тривалий час на сонці, певно, треба мазати постійно перед кожним виходом на вулицю
Король дивана• 26 августа 2024
Мой дедушка рыжий и весь в веснушках. Папа тоже имеет немного веснушек, но волосы каштан. У нас с сестрой нет веснушек вообще, мы в маму блондинки, но кожа как у рыжих, очень белая, не загорает, а сгорает.
Глас_Народа
• 26 августа 2024
Ответ дляЛастовиння
У Вас також на спині ніби плями рудого кольору?
Глас_Народа
• 26 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Якщо підліток - можливо пронесе.
Веснянки самі по собі гарно виглядають, але от плями ці руді… переживаю, щоб в дитини не було через них комплексів.
Ластовиння• 26 августа 2024
Ответ дляГлас_Народа
На плечах да, в остальном просто веснушки 2-4 мм примерно.
Глас_Народа
• 26 августа 2024
Ответ дляКороль дивана
А мій чоловік ніколи рудим не був, волосся темне, але ось зі шкірою так. При тому ми навчались з першого класу разом )) і я не памʼятаю, щоб у нього спина та руки були з малих років у плямах. Він також не памʼятає) і дитячих фото немає якісних, щоб згадати
Король дивана• 26 августа 2024
Ответ дляГлас_Народа
Папины фото со школы - лицо сплошь в веснушках, у взрослого уже их нет) На плечах, руках, лице летом немного появляется после отпуска) Но он не пользуется же спф) А дедова родня вся рыжая-рыжая, огненная)
СкиниУскачи!• 26 августа 2024
Ответ дляГлас_Народа
Якщо підліток - можливо пронесе.
Які ще комплекси, це ж не прищі, це вірус,він через кров передається і нічого з цим не зробити. У моєї мами жодної родинки, у батька повно було,у мене теж багато, у малого почали з´являтися в 2 роки.
Пік Антна• 26 августа 2024
Муж весь конопатый, дочь с белоснежной кожей, так что связи нет. Но возможно есть нюанс со сгоревшей кожей, у мужа веснушки появились после того, как сильно обгорел в детстве, а так говорил не было.
неДодекаэдр• 26 августа 2024
В мого тата все тіло було у ластовинні. Ми з братом дуже світлошкірі, без веснянок
Обращеница• 26 августа 2024
Ответ дляДама-мадама
Буде рижий кругом. У мого покійного пса було так само
Дякую ! Ви зробили мій вечір 👍🤣😂