Кондуктор автобуса• 26 августа 2024

Перехід з міноксидилу на п

Перестав геть допомогати міноксидил, на ньому була років 5,якщо не більше.
Хтось пробував перейти на пептиди?
автор Кондуктор автобуса • 26 августа 2024
Жахіття якесь,я тут одна з АГА
Тракторні війська• 26 августа 2024
Це якийсь вид аллопеції?
Ответ дляТракторні війська
Це якийсь вид аллопеції?
Ага? Так)
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Жахіття якесь,я тут одна з АГА
А якої фірми використовували міноксиділ?

Бо я починала з нашого мінокс і зовсім нічого відбулося, на жаль(
З фоліксіділ з пептидами теж нічого не відбулося( можливо то я так везуча, а то як не почитаю відгуки у всіх волосся густе виростає де не росло взагалі, а в мене якось не густо. Зараз кіркланд використовую і хочу якось припинити, але боязко
А ще генералон був
Ответ дляКондуктор маршрутки

А ще генералон був
Мінокс,генералон,амінексил,міномакс - ці не працювали.
Сила на кіркланді п´ять років, дозування було 5%

До речі, от зараз пригадала,що перестав допомогати як тільки змінили дізайн, ще й лупа знов зявиласЯ
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса

Я теж 5% Вже 2 роки шукаю, щоб щось допомагало… було б чудово, якби хтось теж поділився своїм досвідом з ага
Ответ дляКондуктор маршрутки

А ще генералон був
Прочитала,в фоліксидилі теж міноксидил, з пептидів від випадіння волосся там не знайшла нічого

Я питала про капіксил, прокапіл
Ответ дляКондуктор маршрутки
Блин,я зараз так заржала з наших нікнеймів)))
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса

Я питала про капіксил, прокапіл
Ось таким користувалася і взагалі нічого
Ответ дляКондуктор маршрутки
А,то олігопептид азелаїнової кислоти,він не діє проти випадіння
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Так, прикольно)
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Шкода(
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну от я зараз на свій ризик буду на пептиди + фінастерид переходити,можу розказати потім як пройшло.
Думала,може є хто першопроходець)
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса

Я питала про капіксил, прокапіл
Щодо капіксил, прокапіл треба спробувати… я теж читала про них , він є в дорогих лінійках dsd
Ответ дляКондуктор маршрутки
Там фішка в тому,що їх обов´язково треба поєднувати з прийомом внутрішньо дутастерід/фінастерид тощо. Бади з ягід серенойа щось не працюють
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Думала,може є хто першопроходець)
О, згадала)) що фінастерід таблетки в міноксиділ добавляла і наче трохи краще щось заростало але все одне не те щось. Більше не додаю. Це просто мій експеримент
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну таке)) більше на плацебо схоже, навряд чи через шкіру щось могло всмоктатися

Ще є нові активи, фоллікусан, продью500, але як з ними зробити щось без досвіду,я вже готова на курси миловарів якихось йти)))

https://beurre.ua/againsthairloss
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса

https://beurre.ua/againsthairloss
Доречі я була на цьому сайті, коли шукала інфо про випадіння і які засоби можуть допомогти, а і ще у зульфія є різні активи
О, згадала, що ще і сереною приймала, щось нічого
Поки з Вами поспілкуюся, то багато чого ще згадаю 😂
Кондуктор маршрутки• 26 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса

https://beurre.ua/againsthairloss
Ще читала, що мʼята і розмарин добре впливають на волосся, можна самому зробити «лосьон» з настоянки мʼятної, ефірною олією мʼяти і розмарина
Ответ дляКондуктор маршрутки
Як раз на зульфії все купила, на основі їхнього спрею буду робити свій)
А можна на основі гідролату розмарину