Забризкана водою• 26 августа 2024

Максимів зараз дуже багато серед дітей?

Читаю тут в темах в кожної 5ї синок Максим. Напишіть, будь ласка, чи багато їх серед діток віком 0-3р. Будь ласка, не ставтесь скептично до питання, в старшого синочка було в садку 4 Марка, в класі 5 дітей з цим іменем!
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2024
Повно

Бжоли-бандерівці• 26 августа 2024
У моей подруги сын Максим )) Назовите Марком , тоже хорошее имя
автор Забризкана водою • 26 августа 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
То вже є) треба до Марка ще підібрати хлопчику імʼя
ПампушОК• 26 августа 2024
двое детей - один Марк, у второго - один Максим в классе детей
Сапай вазони• 26 августа 2024
Моєму Максимчику 15 років) в класі одне таке ім´я
ДваДваВісім• 26 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Дмитрий Андрей Николай
успокойте_Меня• 26 августа 2024
Непогане імʼя, вже не так часто називають. Набагато красивіше, ніж Давидик🤮
Губи до вух• 26 августа 2024
Моєму 6 років, не зустрічали в дитинстві на майданчиках чи в садочку Максимів
ПампушОК• 26 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Давид - красивое имя

успокойте_Меня• 26 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Кузена назвала Мартин. Але мені Максим гарніше.
Ответ дляГуби до вух
А в нас в дворі навпаки багато, але віком як мій страший 5-7 р, серед малюків наче не чую.
успокойте_Меня• 26 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Пік популярності був якраз тоді, а зараз називають Матвій, Лука, Тео, Кирило, різними старовинними іменами.
Ответ дляуспокойте_Меня
То буде значить маленький Макс, мені аби не було по 5 дітей в групі з одним іменем, бо це капець важко( в школі вже простіш, а от в садку, поки ми звикли всі…
успокойте_Меня• 26 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Головне, щоб вам подобалось. Імя гарне, закордоном також з ним проблем немає.
Пригощаю кашею• 26 августа 2024
4 клас, із 19 хлопчиків 5 Максимів
Ваша прЭлесть• 26 августа 2024
Моему ребенку 1,2 года. С 3 мес бассейн и несколько мес назад стали ходить на площадки (это я к тому, что детей довольно много видим). Максимов вообще не встречала такого возраста, или может пару но мне не запомнилось. А вот Марк каждый второй
Максим классное имя, тоже хотела так назвать
Olivka-Misha• 26 августа 2024
Моєму Максиму вже 9 місяців, гарне ім´я, подобається, також сильна енергетика, значення, гарне скорочення , багато ласкавих звернень і за кордоном гарно звучить, про те багато Максимів чи ні я навіть і не думала
Поторописька• 26 августа 2024
У меня тоже сын Макс,правда взрослый уже)Еще у моей кумы Макс и у подруги тоже.Не редкое ,скажем,имя.Мне имя это нравилось давно,все знакомые Максы на тот момент были удачливые бизнесмены и просто умные и красавчики.Поэтому и ассоциации были хорошие и само имя казалось мужественным и брутальным)Ну это только мои ощущения)
Ответ дляOlivka-Misha
А я думаю, не через те, що хочу бути особливою чи щось в такому роді, просто трохи навчена гірким досвідом((

Перша на селі• 26 августа 2024
у меня близнецы Макс и Миша 15 лет, родились 18 сентября, в этот день и их именины, но называли мы их так не поэтому - совпадение
Я такая - жду трамвая• 26 августа 2024
У нас по площадкам Максимов маленьких не встречала. Но это еще от города зависит.
автор Забризкана водою • 27 августа 2024
Ответ дляПригощаю кашею
4 клас, із 19 хлопчиків 5 Максимів
А який регіон у вас?
Пригощаю кашею• 31 августа 2024
Ответ дляЗабризкана водою
А який регіон у вас?
Центральна Україна, райцентр. Хоча у старшої доньки у початковій школі був один Максим, зараз перейшла до ліцею - жодного. А у меншої так багато Максимів.