Флюорография гуся• 26 августа 2024
Ви зазвичай читаєте книгу, а потім переглядаєте фільм по мотивам цієї книги?
чи навпаки?
успокойте_Меня• 26 августа 2024
краще завжди книга потім фільм, якщо інакше то книгу не цікаво читати уявляєш сцени в книзі як кадри з фільму бажання читати не буде 100%
Дюйм оф о4ка• 26 августа 2024
Іноді буває що фільм трапився раніше ніж книга. А так, зазвичай, спочатку книга, потім фільм.
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Мені навпаки. Спочатку краще візуалізувати персонажів. Потім книжка яскравіше сприймається, коли вже в уяві є чіткий образ героїв, а не мої фантазії.
Прагматик флегма• 26 августа 2024
Зазвичай - так. Але було і навпаки. Дивилася фільм Земля за мотивами Ольги Кобилянської. Сама ідея конфлікту в центрі сюжету сподобаласяалп все якось так примітивно, думаю, невже Оля таке гімно написала. Перечитала книгу - ото річ! Ото глибина! Ото страсті! Фільм і поруч не валявся.
Прагматик флегма• 26 августа 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А коли режисер спотворює твір до неможливості? Читала книгу ’10 причин чому’, а потім глянула серіал - зовсім інший сенс, у героїв зовсім інша мотивація і характер, хоча 80% самих подій збережені.
успокойте_Меня• 26 августа 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
З´являється можливість побачити друге кіно, свою інтерпретацію історії, в цілому не існує правила як потрібно, розважаємся так як нам подобається
Лгин• 26 августа 2024
Сначала увидела фильм Мирный воин (на реальных)
Потом прочла книгу.Путь Мирного воина.
Недавно вторую прочла книгу Путешествие Сократа
Фильм Спасённый светом,в ролях Эрик Робертс(на реальных о клинической смерти,фильм на ютубе)
Книгу еще не дочитала Спасенный светом
И одну часть прослушала в аудиокниге.
Вторая книга после Спасенный светом
Дэннион Бринкли ’Тайны света. О нашей жизни в двух мирах’, Часть 1, Аудиокнига(на ютубе)
Потом прочла книгу.Путь Мирного воина.
Книгу еще не дочитала Спасенный светом
И одну часть прослушала в аудиокниге.
Вторая книга после Спасенный светом
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Це точно )
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 августа 2024
Ответ дляПрагматик флегма
А я відгуки читаю спочатку ))
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 августа 2024
Я от подивилась фільм Все закінчиться на нас, а тепер книгу читаю, то значно приємніше Блейк Лайвлі уявляти, аніж якусь рандомну вигадану дівчину )