Та прям багіня• Изменено 26 августа 2024

Помогите выбрать, ищу радио на случай полной жопы, какой бы вы взяли?

какой бы вы взяли?
1. Белый нравится очень внешне, размеры как у стандартного радио, 208 x 164 x 63 мм, вес 630 грамм (фото в сообщении, сюда не загрузилось)
2. Черный некрасивый, но можно брать с собой в дорогу, 125 x 71 x 39 мм, вес 190 грамм

Они будут одинаково ловить частоту? Какой бы вы взяли, цена примерно одинаковая, дороже радио не рассматриваю
delphoto
Результат:
вже голосів: 37
13 (35.14%) черный бери
10 (27.03%) берый бери
9 (24.32%) ответы
5 (13.51%) я не в Украине, мне пофигу
Черпак_для_фантазий• 26 августа 2024
Автор, не знаю, чому з вас тут так глузують. Я купила радіо на батарейках ще в січні 2022. Хоча абсолютно не вірила в повномасштабну. Використовували його восени 2022, коли ліг весь зв´язок під час атаки (оптичний інтернет тоді ще не був у мене підключений). Пам´ятаю, вийшли з сім´єю з укриття, а назовні ніхто не знає чи триває тривога, чи вже все. Увімкнули радіо, а там як на зло на жодній хвилі не згадують чи триває атака чи ні )) просто всі про щось теревенять, музика грає. Коротше, піднялися ми в квартиру ... і тут в сусідньому районі почали збивати ракети.
Але загалом, це дуже помічна річ - принаймні, в плані підтримки морального духу. Є хоч якийсь зв´язок із зовнішнім світом, і якось веселіше)
Точу ляси• 26 августа 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Да... Получается, от геолокации цена зависит((
Вот
размахер• 26 августа 2024
Ответ дляГопница-Советчица
И оптического интернета не было тоже?
Нажаль в нас не тягнуть оптоволокно