Залізний занавіс• 27 августа 2024
Як доїхати зі Львова до Східниці?
Підскажіть, будь ласка, чи потрібно купляти білети заздалегідь зі Львова у Східницю? Чи можна купити білети за півгодини до поїзки на автовокзалі? У кого є розклад автобусів ?
Залізний занавіс
• 27 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
Можна за півгодини, безпосередньо на автовокзалі
дякую!
Кофр для ноги• 27 августа 2024
Ответ дляДомашка
дякую!
А автовокзал там поряд, спитаєте в когось, хвилин 3-5 ходьби
Барбітта• 27 августа 2024
На автовокзале купите, выходишь из вокзала и он по левой стороне не далеко .
Бабуся мороз• 27 августа 2024
Автовокзал через дорогу от ЖД вокзала.Оплатить можно в автобусе, или купить билет в кассе.
Залізний занавіс
• 27 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
спасибо