жар-птица Нюра• 27 августа 2024
Який сенс садити, аби роздавати та викидати?
От скажіть мені, у чому логіка літніх людей, які так роблять? Насаджують цілі плантації помідорів-огірків при тому, що родина невелика і не їсть, як поросята, а потім не знають, що з врожаєм робити і бідкаються, що ніхто не їсть. А посадити менше — ні, про таке ми не чули. Краще ж роздавати та викидати на гній. У кого ще такі родичі? У вас теж остання нервова клітина вже ледь тримається від такого?)
Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
А про таке поняття, як досвід ви чули? Якщо садиш років 30 підряд, то має бути досвід, як мінімум. Або якщо в тебе родина з 4 чоловік, то який сенс засаджувати 2 теплиці? Типу, і без того незрозуміло, що це забагато на таку кількість людей? Для цього треба якісь особливі прогнози? Якщо це фермери, то тут справа зовсім інша, бо люди займаються цим професійно і воно в них не лежить без діла. Інша справа, от мені захотілося насадити, а ви діти потім думайте самі, що з цим робити, раз не їсте, як свині. Я — як ви висловилися, диванний теоретик, який 30 років цю картину наблюдає і допомагає пахати на цьому городі, тому досвід я маю, повірте, чималий. Повторюся, це не йде на продаж, а це тупо засаджується, аби потім не знати, де діти, отак от дуже весело. Я маю після роботи приходити і ще думати, куди цю всю городину діти. Мені ж більше немає чим себе зайняти, то от над цим хоч голову поламати. А сказати там щось неможливо, бо всі садять і ми будемо садити, а потім нити, що спини болять і здоров’я не те.
ну Вы так пишете, будто это чужие для вашей семьи люди, тупые как пробка и упрямые как ослы. надо нормально поговорить с ними, что они так угробят здоровье и попытаться убедить сажать меньше. если это родители мужа, пусть муж уговаривает, его более вероятно послушают, чем Вас
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
Не чужі люди, але до них не доходить. Люди звикли так жити — тільки городами і все. Щороку кажуть, що все, а потім весна — і знову городи. Здоров’я чи ні, там не докажеш нічого
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
То нехай болять спини та здоров´я не те.
Ну от давайте припустимо, що ваші батьки нічого не посадять з городини. Чим вони будуть займатись? Питання. Вони підуть у спортзал? Вони почнуть бігати навкруги села, щоб спалити ту купу калорій що вони спалюють, і кардіонавантаження?
младокошкина• 27 августа 2024
А чого саме у вас надлишок? Помідори можна на сік і кетчуп пустити. Або заквасити ті ж огірки в бутлях та помідори в відрах. Такі соління можна і зимою на вагу продавати і в волонтерські центри передавати
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дуже погано, що у нас пенсіонери не до спорзаду ходять, а морять себе на городах) Що не намагаються старість прожити хоча б якось цікаво — як це можливо за нинішніх реалій, бо то діти були малі, то те, то се, а навпаки собі придумують проблеми на голову, хоча зараз вже немає ні дітей малих, нічого. Одна справа, якщо бідуєш і немає копійки. Інше питання, що гроші є, але треба ж щось робить. Тобто, на городі рачки стояти. Одна забава. Не цікаво нічого, аби город і все на умі.
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Давайте думати про ваших, не про всіх. Що вони можуть робити, якщо не город. Яку альтернативу ви можете їм запропонувати?
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
Как ваш английский? Спрашиваю без стёба, интересно как быстро учится в языковой среде, мне и самой надо.
Якраз переписуюсь про це з подружкою яка теж в середовищі😂.
Наче все гуд, ти молодець, швидко вчиш і тут хєрак - зустрів індуса чи англічанина😂
Зрадорозганячка• 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
Обычно такие люди довольно упрямы и считают что знают лучше. Также на свет достаётся коронный аргумент ’а вдруг не уродит в этом году?!’
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну а хіба я маю за них думати, як їм час проводити?) Точно не так, що свої інтереси нав’язувати дітям. Я посаджу, а потім щось із цим всім треба робити. Книги читати, дивитися цікаві фільми, кулінарити, насолоджуватися природою навколо, як мінімум, зустрічатися з друзями своїми.
Всех в сад• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ой, ну це така банальна відповідь) Далеко не всі пенсіонери марять городами, почнімо з цього.
Не всі. А шо роблять? Лузають насіння? Їм ж треба чимось займатись
Всех в сад• 27 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
дожила и не понимаю
Якщо є робота то супер а так....вмерти можна від безділля
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Тобто замість того щоб вони рухались, ви пропонуєте їм лежати на дивані перед телеком. А ви не припускаєте думки, що вони так швидше помруть?
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
А більш занять немає? Тільки городи?)
Всех в сад• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
А більш занять немає? Тільки городи?)
Якщо є то добре а якщо нема?
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
А більш занять немає? Тільки городи?)
Ми ж не знаємо де живуть ваші батьки. Чим вони можуть ще займатись цікавим крім города, ви відповісти не можете.
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Скандинавською хотьбою займатися можна, як на те пішло. Не треба перекладати на дітей відповідальність. Не діти мають придумувати, чим батькам себе зайняти. Всі дорослі люди, не діти. На городі стоячи рачки теж можна померти, якщо що.
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Батьки живуть в селі. А чим займаються люди на песії? Всі поголовно рачки на городі стоять хіба? Якщо на пенсії, то лише город треба і все?
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Лежачі перед телевізором без кардіонагрузок, вони помруть швидше.
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
І що ви пропонуєте? Кожне літо тріпати нерви городами? Скандинавська хотьба для вас не є кардіонагрузкою? Чи дітям тепер терпіти вибрики батьків, бо тим треба кардіонагрузки? А мені спокій треба, а не тріпання нервів городами
Зрадорозганячка• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так ради бога, возделывали б огороды, ставили теплицы но при этом без жалоб и нытья, а также без головной боли что с их урожаем делать и сколько теперь ты за него должен. Вырастили-сьели-что не съели в компост и ’все фигня, Миша, давай по новой!’
жар-птица Нюра
• 27 августа 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну от) А коли щороку починаються ці драми, то якось вже й не весело.
Зрадорозганячка• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Угу, ещё невесело потом лечить последствия- одно мрт перкывает всю ту картошку
ГендиреХтор• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это да))) Вы же там работаете и можете практиковаться? Параллельно учите язык с репетитором или сами?
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
Зараз поки сама, в мене був оепетитор, хочу зараз спробувати курси
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
Так, працюю
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Мої спостереження на цю тему. Моя мати живе в місті. Квартири у нашому під´їзді получали приблизно в одному віці. Тобто всім жінкам та чоловікам що там жили зараз 72-78 років. Зараз живі лише ті, хто займався дачами. Ті хто не копирсався у землі читали, дивились телек, сиділи на лавці вже померли.
Моя свекруха живе в місті, де можно розважатись, але в неї хата та ділянка з огородом. Робила до останнього. Як ноги почали боліти звільнилась. Через 2 роки телесеріалів зробили операцію на серці. тобто виживання було під питанням. Я вигнала її на город . Потрохи, помаленьку допомагала мені. Зараз вона живчик. Сама все робить. Так, в неї все болить, спина, втомлюється. Але поки вона роздає врожай то в неї прохідний двір. Вона спілкується ділиться ноухау городніми. Вона вивчила як користуватись інтернетом, соцсетями щоб там спілкуватись про город. То тепер в неї цікаве хоббі і велике коло знайомих. Почуває вона себе дуже добре, забула про серце. Про спину стогне, але розуміє що якщо не рухатись, то болітиме більше. Бо коли зламала ногу і місяць не вставала, то ми її заново навчали ходити.
Свекор. Живе на дачі. 85+ Рубить дрова сусідам. В нього обидві ноги протези стегно та коліно. Тобто ми його вчили ходити 2 рази. То він каже, якщо зупинюсь ще раз, то помру. Після операцій як тільки лікарі дозволяють навантаження збігає рубити дрова.
З віку 60+ сустави та м´язи починають боліти якщо на них не давати навантаження. Город то гарна розминка, розтяжка, кардіо.
Щоб займатись скандинавською ходьбою потрібна компанія. Якщо компаії нема, то ніхто ходити насамоті не буде. Бо разом з кардіо люди похилого віку потребують спілкування. Це те заради чого вони живуть. Ниття вам про город і що в них болить, це теж спілкування - з вами.
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
То проблема не в городах. Проблема в тому що вам не подобається спілкуватись з вашими батьками. Вони вам заважають, вам ніколи. У вас плани без батьків.
ГендиреХтор• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удачи в изучении
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
Удачи в изучении
Дякую, вам теж успіху в цій не простій справі
Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Не надо их ломать и заставлять отказаться. Убеждайте меньше сажать!