жар-птица Нюра• 27 августа 2024
Який сенс садити, аби роздавати та викидати?
От скажіть мені, у чому логіка літніх людей, які так роблять? Насаджують цілі плантації помідорів-огірків при тому, що родина невелика і не їсть, як поросята, а потім не знають, що з врожаєм робити і бідкаються, що ніхто не їсть. А посадити менше — ні, про таке ми не чули. Краще ж роздавати та викидати на гній. У кого ще такі родичі? У вас теж остання нервова клітина вже ледь тримається від такого?)
Дякую_аж_підскакую• 27 августа 2024
Зате сусіди не скажуть ,що ледачі.
Мої садять плантацію ,потім на гній картоплю і консервацію виносять.
Посадити менше не можуть ,кажуть а якщо не вродить.
Блондинка в Законе• 27 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А если неурожай, так хоть что-то останется
В этом году неурожай картошки у многих, то хоть бы себе хватило
Два-три тижні і фсьо• 27 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Я вище відповіла, щоб почувати себе потрібними, ’миж для вас’, ’ми ж старались’ і т.д.
Людям нічим зайнятись, от і гребуться в городі.
А мигли б насадити квіти і відпочивати з чайком коло них
Та яке там «потрібними», якщо дітей запрягають і ще й ображаються?!
ГендиреХтор• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую, вам теж успіху в цій не простій справі
Спасибо)
Два-три тижні і фсьо• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Мої спостереження на цю тему. Моя мати живе в місті. Квартири у нашому під´їзді получали приблизно в одному віці. Тобто всім жінкам та чоловікам що там жили зараз 72-78 років. Зараз живі лише ті, хто займався дачами. Ті хто не копирсався у землі читали, дивились телек, сиділи на лавці вже померли.
Моя свекруха живе в місті, де можно розважатись, але в неї хата та ділянка з огородом. Робила до останнього. Як ноги почали боліти звільнилась. Через 2 роки телесеріалів зробили операцію на серці. тобто виживання було під питанням. Я вигнала її на город . Потрохи, помаленьку допомагала мені. Зараз вона живчик. Сама все робить. Так, в неї все болить, спина, втомлюється. Але поки вона роздає врожай то в неї прохідний двір. Вона спілкується ділиться ноухау городніми. Вона вивчила як користуватись інтернетом, соцсетями щоб там спілкуватись про город. То тепер в неї цікаве хоббі і велике коло знайомих. Почуває вона себе дуже добре, забула про серце. Про спину стогне, але розуміє що якщо не рухатись, то болітиме більше. Бо коли зламала ногу і місяць не вставала, то ми її заново навчали ходити.
Свекор. Живе на дачі. 85+ Рубить дрова сусідам. В нього обидві ноги протези стегно та коліно. Тобто ми його вчили ходити 2 рази. То він каже, якщо зупинюсь ще раз, то помру. Після операцій як тільки лікарі дозволяють навантаження збігає рубити дрова.
З віку 60+ сустави та м´язи починають боліти якщо на них не давати навантаження. Город то гарна розминка, розтяжка, кардіо.
Щоб займатись скандинавською ходьбою потрібна компанія. Якщо компаії нема, то ніхто ходити насамоті не буде. Бо разом з кардіо люди похилого віку потребують спілкування. Це те заради чого вони живуть. Ниття вам про город і що в них болить, це теж спілкування - з вами.
Воно -то так. І ваші приклади здорові - люди займаються справами помаленьку і, головне, нікому не досаджають!
Інша справа, коли люди похилого віку переоцінюють свої сили і викликають почуття вини у дітей
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Опишіть, що ви маєте на увазі під ’переоцінюють’?
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ще не розумію як можна викликати почуття вини у дорослої людини що не зробила нічого поганого. Більше питань до дорослих дітей, чим до батьків. Чому вони вважають себе винними? Огород тут точно не при чому. Інша причина. Тобто потрібно зрозуміти істинну причину, чому вина виникає.
Два-три тижні і фсьо• 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Коли самі не можуть вже обробити той город і дати раду врожаю і вимагають, щоб діти кожного тижня приєднувалися до процесу
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А при чому тут переоцінюють себе? Це засіб спілкування. Зв´язок. Бажання бути потрібним дітям. Діти не донесли батькам інформацію, що їм не потрібна допомога продуктами. Не пояснили чому не потрібна городина. Не пояснили що їдять, звідки гроші беруть.
Діти могли б знайти того хто буде забирати залишки врожаю, або допомагати за частину врожаю. Знайти того кому батьки зможуть допомагати.
Мольфарочка• 27 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
Якщо є робота то супер а так....вмерти можна від безділля
нема роботи, дача э, але на з такими розмахами...
жар-птица Нюра
• 28 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
То проблема не в городах. Проблема в тому що вам не подобається спілкуватись з вашими батьками. Вони вам заважають, вам ніколи. У вас плани без батьків.
Шановна, не приписуйте мені свої домисли. Ви могли б прямо запитати, які у мене стосунки з батьками. Але ж вам легше придумувати і видавати за дійсність. Спілкуватись це одне, а гарувати на городі це зовсім інше. Поспілкуватись за чайочком можуть всі, а стояти на городі та в теплиці — це вже інше. І різниця тут колосальна. Мені батьки на заважають, я не така людина і маю повагу. Але коли мене напрягають, коли я й так днями не гуляю, то мені це не дуже приємно. Якщо ви звикли потакати батькам, то не всі такі. Так, я не можу тільки прихоті батьків виконувати. Я маю й власне життя. А це погано чи що?Чи я наймит, який має батьківські прихоті всі на світі виконувати? Треба мати розумну та свідомі міру і розрізняти, що є здраво, а що ні. Мої батьки — чудові люди, але є питання у городах і надмірному ставленню до них, що я не підтримую. От і все. Не більше, і не менше. Аби я не любила батьків чи вони мені заважали, то я б давним давно їм би не допомагала і послала би, як робить багато дітей, повірте. Не малюйте собі ілюзії, що всі діти такі люблячі і ноги батькам цілують.
Автопортрет нурофена• 28 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я вам не про домисли, а про психологію. У вас крик души. Ви зробили тему.
Я намагаюсь вам пояснити що не так у ваших відносинах з батьками та огородами з точки зору психології. Ваші батьки гарні батьки. Але вони вас не відпустили. І ви від них не відірвались. Вони вас не сприймають дорослою і піклуються про ваш фінансовий стан. Ви ж на себе чомусь забрали відповідальність за їх здоров´я, наче вони не сповна розуму і не розуміють що для них добре, що погано. Ви так поводитесь, аче вони ваші діти, гіпервідповідальність. Ще на додаток до цього ви не можете перевести спілкування за рамки городу. Батьки за допомогою городу показують своє кохання до вас і свою турботу. Вони не розуміють як інакше. Ви не сприймаєте від них любов і турботу в такій формі, але не можете пояснити і донести в якій формі ви готови приймати їх любов. Вони хотять вам щось дать. А ви не можете донеси їм інформацію про те що готови прийняти від них. Ви дуже любите батьків, але не можете сказати їм СТОП город для вас. Город тільки для них. Ви не можете перерізати пуповину.
Вам було б легше, якщо б ви навчили спілкуватись з вами без участі на городі. Покажіть як би хотіли спілкування з вами. Вчитесь виставляти кордони між вами і батьками.