жар-птица Нюра• 27 августа 2024

Який сенс садити, аби роздавати та викидати?

От скажіть мені, у чому логіка літніх людей, які так роблять? Насаджують цілі плантації помідорів-огірків при тому, що родина невелика і не їсть, як поросята, а потім не знають, що з врожаєм робити і бідкаються, що ніхто не їсть. А посадити менше — ні, про таке ми не чули. Краще ж роздавати та викидати на гній. У кого ще такі родичі? У вас теж остання нервова клітина вже ледь тримається від такого?)
Чудовий каламбур• 27 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Автор, візьміть і роздайте, навіть тим, хто тут відписався, що хоче.І батькам про то скажіть.
Роздати можна і сусідам, це ж не проблема. Питання - нащо гробити здоровʼя, якого й так мало? Щоб потім віддати незнайомим людям?

Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Намагаємося продавати, але ми ж ми працюємо до вечора. Це ще додатковий головняк. Ні, аби відпочити на вихідних чи після роботи, так маєш ще продавати врожай.
так это доп заработок, что не так?
Инста_Богиня• 27 августа 2024
У мене мама така . Їй подобається сам процес , щоб було краще ніж у сусідки . Їсти - вона теж все не їсть .
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
продавайте больше
Ну а час де на те знайти? Ми не фермери. Кожен має свою роботу.
Помеха справа• 27 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Я вище відповіла, щоб почувати себе потрібними, ’миж для вас’, ’ми ж старались’ і т.д.
Людям нічим зайнятись, от і гребуться в городі.
А мигли б насадити квіти і відпочивати з чайком коло них
Чудовий каламбур• 27 августа 2024
Ответ дляМайор Медуза
Я не літня людина, але яка втіха виростити і подарувати родичам, крім того що собі лишаю, заморожую чи консервую. Радість, що близькі посмакують перчиками чи помідорками моїми домашніми, це ж кайф чесно)
Родичи точно хочуть цього? Бо мене свекруха вже дістала своїми порічками, в нас ніхто такого не їсть. А вона ті порічки за скарб вважає. Може і у вас так само?
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
так это доп заработок, что не так?
Ну а час де на це взяти? Я розумію, що це додаткові кошти, але працювати зранку і до вечора, аби ще після роботи продажем займатися чи на вихідних. Ну а жити тоді коли? З роботи на роботу виходить ходити)

Помеха справа• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
На олх.Цвну дешевше ніж в маркеті написати
Кайдашева дочка• 27 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
Доживете до їх віку і зрозумієте
Я дожила .Не зрозуміла.С кожним роком саджаю все менше і менше.
Майор Медуза• 27 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякують ніби) Моя свекруха взагалі готувати не вміє, купує готові страви в кулінарії, а коли привожу з дачі домашнє чи печу наприклад простенький пиріг і їй заношу, то радіє як дитина) Мені це дуже приємно.
Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
извините, но вы как ворчливая старушка) сколько того урожая и времени? считайте небольшая подработка летом, ну не отдохнете пару выходных, тоже мне проблема.
Хачапууури• 27 августа 2024
Это хобби и физическая активность. Излишки можно продавать.
Акукарача• 27 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Помогите им продать урожай. Например у нас в ЖК некоторые привозят овощи от родителей на продажу(под заказ). Разбирают аж бегом, т.к. качество хорошее и цена меньше чем в магазинах.
Каждую среду и воскресенье дядечка привозит под ЖК свои овощи и фрукты. Но цены повыше, чем в магазине. И всегда очередь.
Мольфарочка• 27 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
Доживете до їх віку і зрозумієте
дожила и не понимаю
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
Ну так а питати треба, чи хочуть інші займатися цим підробітком?) Хтось насадив, а хтось має думати, що з цим робити)
nata-c531• 27 августа 2024
родичі закатку роблять, шо скаженні, потім викидають на смітник, бо банок не хватає для нового врожаю
Тектологиня 80lv• 27 августа 2024
Ми їмо
Носки на подтяжках• 27 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
Доживете до їх віку і зрозумієте
Может, и нет
Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
всегда можно просто не брать тоннами, пусть сами продают. в каждом селе у дороги сидят пенсионеры и продают свой урожай, так пусть и ваши продают)

младокошкина• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Цього року початок був не дуже — думали вже, що врожай так собі буде, ну нічого, а потім діло як пішло...Вже і закриваємо, і трохи продаємо, і їмо, але от питання: нашо ж стільки садити?) Потім сварки вдома через це.
Забирайте ви і в групі будинку викладайте обʼяву про продаж. Або роздайте сусідам
маринабаранова• 27 августа 2024
Тут за гроші - не можу купити нормальних огірків та помідорів)
Fashion_besties• 27 августа 2024
Літні люди всі залишки пускають на консервацію. Чого ви бідкаєтеся?
Вирощуйте своє і не суйте носа в чужі справи.
А то приїде ревізія до вас дивитися, які гроші і ресурси використовуєте нераціонально.
Підмітайло• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так можно же продать или раздать. У нас в чате дома огородники пишут, что есть, привозят и люди покупают.
Вишиванка• 27 августа 2024
Я з тих хто бере і з тих, хто роздає.
В минулому році в мене був урожай перцю, помідор і цибулі. Мені дали огірки, кабачки, баклажани. В цьому році роздавала зелену цибулю з ранньої весни. Мені давали кабачки, помідори, абрикоси. Абсолютно нема з цим проблем
Навпаки, мені дуже приємно пригощати, і коли про мене не забувають.
Автопортрет нурофена• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так) Я розумію, аби посадити трошки для себе, аби його поїли у висновку, а не воно псується чи роздавати. Стільки праці та коштів у це вкласти, аби у висновку таке робити(
Ви прям геній! До вас до цього ніхто не додумався. Ви й справді такий гарний агроном, що можете розрахувати скільки врожая вам дасть кожен кущик, що ви посадили? Ви впевнені, що приживеться все? Ви впевнеі що ніяка літаюча та повзаюча фауна не доторкнться від урожаю? Чи ви диванний теоретик і ніколи не мали свого огороду? Вся городина дуже не постійна. Плодів то менше, то більше. Хтось з´їв, сусідські коти потоптали, пішов град та все побив, жара і все погоріло, потім дощем залило і все погнило. Посадишь стільки скільки треба, то можешь залишитись зовсім без врожаю.
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Тобто?
Цикавенная• 27 августа 2024
Ответ дляРассказница
в тих селах що на трасі, там так, сидять продають. В нас село від траси далеко, ніхто не вивозить напродаж.
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А про таке поняття, як досвід ви чули? Якщо садиш років 30 підряд, то має бути досвід, як мінімум. Або якщо в тебе родина з 4 чоловік, то який сенс засаджувати 2 теплиці? Типу, і без того незрозуміло, що це забагато на таку кількість людей? Для цього треба якісь особливі прогнози? Якщо це фермери, то тут справа зовсім інша, бо люди займаються цим професійно і воно в них не лежить без діла. Інша справа, от мені захотілося насадити, а ви діти потім думайте самі, що з цим робити, раз не їсте, як свині. Я — як ви висловилися, диванний теоретик, який 30 років цю картину наблюдає і допомагає пахати на цьому городі, тому досвід я маю, повірте, чималий. Повторюся, це не йде на продаж, а це тупо засаджується, аби потім не знати, де діти, отак от дуже весело. Я маю після роботи приходити і ще думати, куди цю всю городину діти. Мені ж більше немає чим себе зайняти, то от над цим хоч голову поламати. А сказати там щось неможливо, бо всі садять і ми будемо садити, а потім нити, що спини болять і здоров’я не те.
ГендиреХтор• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нє а
Как ваш английский? Спрашиваю без стёба, интересно как быстро учится в языковой среде, мне и самой надо.
Цикавенная• 27 августа 2024
в нас село далеко від траси, продать немає як. Я дещо забираю в хрещеної і продаю у нас в місті, чи здаю оптом. Мені в принципі не важко, а їй якась копійка до пенсії. Мамі теж кожного року роблю об´яву на ОЛХ про продаж спаржевої квасолі, гладіолусів, горіхи мама б´є я продаю. І не важко, і часу займає обмаль а батькам якась додаткова грошина. Цього року виорали городи і насіння купили на ’овочеві’ доходи ))