жар-птица Нюра• 27 августа 2024

Який сенс садити, аби роздавати та викидати?

От скажіть мені, у чому логіка літніх людей, які так роблять? Насаджують цілі плантації помідорів-огірків при тому, що родина невелика і не їсть, як поросята, а потім не знають, що з врожаєм робити і бідкаються, що ніхто не їсть. А посадити менше — ні, про таке ми не чули. Краще ж роздавати та викидати на гній. У кого ще такі родичі? У вас теж остання нервова клітина вже ледь тримається від такого?)
Бла бла бла• 27 августа 2024
Ніхто не роздає. Я б забрала.

Lilian-nochka• 27 августа 2024
Быть полезным,и что то делать
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ой, мені б хто роздав огірків, помідорів і кабачків
MacOS-ница• 27 августа 2024
Мені б пару кг огірків хто б роздав.
So_so• 27 августа 2024
Это их способ проявлять свою любовь
Принцепесочка• 27 августа 2024
Щоб площа не пустувала
Пи Пи Пилюля• 27 августа 2024
А если неурожай, так хоть что-то останется

MacOS-ница• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
И я кабачка хочу, запашного, з огороду. Єх, треба буде на ринок попасти, домашнє купити.
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Цього року початок був не дуже — думали вже, що врожай так собі буде, ну нічого, а потім діло як пішло...Вже і закриваємо, і трохи продаємо, і їмо, але от питання: нашо ж стільки садити?) Потім сварки вдома через це.
Яйцеголовая• 27 августа 2024
Автор, давайте адрес где раздают овощи, мне не надо, свои есть, но многие не отказались бы.
всемВсёИмного• 27 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
Ніхто не роздає. Я б забрала.
Кожного року 18 соток картоплі засаджуємо батькам.Їм все мало .Восени виберемо занесемо в погріб,весною перебіраємо і виносимо на смітник.
В цьому році сказали що нехай самі вибирають,щоб знали як його так багато садити.Образились.
Всех в сад• 27 августа 2024
Доживете до їх віку і зрозумієте
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
А для мене це не реально, тому не розумію таких тем
всемВсёИмного• 27 августа 2024
Просто роздавати супер.А порахувати насіння,кропіння,весь сезон раком біля нього ,старання,підгортання,сил і здоров´я скільки,що воно того не вартує.
Гірчинка• 27 августа 2024
Це моя мати
Гори картоплі заносимо і гори літом викидаємо
А якщо ви садити не будете, то я тут зігнуся і помру на городі, бо все сама
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляВсех в сад
Доживете до їх віку і зрозумієте
Ой, ну це така банальна відповідь) Далеко не всі пенсіонери марять городами, почнімо з цього.
Помеха справа• 27 августа 2024
В мене мама так раніше консервацію робила, тоннами, при тому, що ми не їмо.На це вона казала:’так їжте, чого ви.
Це щоб бути потрібним, а коли ви відмовляєтесь, то бідкатись, що я ж старалась, а ви невдячні.
Одного разу мене це достало, і я сказала, що не просила старатись і мені це не треба, може викинути.Мені консервацію більше не нав´язує
MacOS-ница• 27 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви не в країні?
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Хто безкоштовно роздає?

Грибной_Дождик• 27 августа 2024
Клубнику многим раздавали? Огурцы многие по 70 грн закрыли?
Чудовий каламбур• 27 августа 2024
В мене і батьки і свекри такі. Це жесть. А потім тиск, серце. Не знаю, нащо вони це роблять - ні вони, ні ми не бідуємо, є змога купувати що завгодно.
Love_Love_Love_• 27 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ви не в країні?
Нє а
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Так) Я розумію, аби посадити трошки для себе, аби його поїли у висновку, а не воно псується чи роздавати. Стільки праці та коштів у це вкласти, аби у висновку таке робити(
Ms. При теле• 27 августа 2024
Помогите им продать урожай. Например у нас в ЖК некоторые привозят овощи от родителей на продажу(под заказ). Разбирают аж бегом, т.к. качество хорошее и цена меньше чем в магазинах.
Помеха справа• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Автор, візьміть і роздайте, навіть тим, хто тут відписався, що хоче.І батькам про то скажіть.
Майор Медуза• 27 августа 2024
Я не літня людина, але яка втіха виростити і подарувати родичам, крім того що собі лишаю, заморожую чи консервую. Радість, що близькі посмакують перчиками чи помідорками моїми домашніми, це ж кайф чесно)
Ищу-брожу• 27 августа 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Таке саме. А потім знайшли порок серця, вже прооперували. А після операції дуже жорсткі вимоги до фізичних навантажень, а точніше їх відсутності. І все - приїжджаю з дитиною в село, город стоїть пустий, красота
Янка-угомонись• 27 августа 2024
Хорошо, что есть, что раздавать. Мои который год садятся, поливают, а урожаев особо нет, не растёт ничего. Вот тут точно смысла нет.
автор жар-птица Нюра • 27 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Намагаємося продавати, але ми ж ми працюємо до вечора. Це ще додатковий головняк. Ні, аби відпочити на вихідних чи після роботи, так маєш ще продавати врожай.
Рассказница• 27 августа 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
продавайте больше