Мрію про космос• 27 августа 2024
Як правильно розморозити хліб?
Сладкий лимончик• 27 августа 2024
Мы (имею в виду нашу семью) просто перекладываем батон из морозильной камеры в холодильную
Оцененная• 27 августа 2024
Або покласти в холодильник, або на стіл, але так буде більше конденсату. Краще в холодильнику.
Мішечок щастя• 27 августа 2024
На столі. Але в мене на заквасці, домашній. Інший не бачу сенсу морозити
Куплю орехи• 27 августа 2024
Ответ дляМішечок щастя
Буває лбдям далеко свіжий купувати чи багато 1 хлібини, а треба половинка для 1 людини.буває і шматочками морозять
Просто звечора дістати хліб.
Якщо терміново, то в духовці на 10 хв
Він як свіжий
Просто звечора дістати хліб.
Якщо терміново, то в духовці на 10 хв
Він як свіжий
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 августа 2024
Я нарезаю его кусочками перед заморозкой. Так размораживается просто мгновенно.