Стрекоза любви• Изменено 27 августа 2024
Воюй або працюй. Чоловіки з ЗП офіційною від 35 тисяч можуть підлягати броні
Мабуть сьогодні звернули увагу на фразу Шмигаля, що буде запроваджено проект з наповнення бюджету «Воюй або працюй».
Чоловіки із офіційною заробітною платою вище і 35 тисяч гривень будуть підлягати бронюванню без різниці, чи належить їх роботодавець до критичної інфраструктури.
Одразу наголошу, що це не буде стосуватися ФОП.
Ответ дляСтрекоза любви
Есть случаи, не спорю. Но не поголовно. Плюс сейчас Е-бронирование. Через программу процесс занимает 2 часа.
Попавшим под раздачу от этого ’не поголовно’ ни холодно ни жарко. А попадают регулярно так. То, что про это не пишут в новостях - так это второй вопрос
Ответ дляPrervana
Как будем высчитывать «регулярность»? Простите, но, это чистый субъективизм.
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю, як буде вирішуватися питання тих, хто на обліку не стоїть. Можливий і такий варіант, як ви написали. Він і зараз діє. Люди на критичних підприємствах не можуть забронюватися, бо не стоять на обліку.
А чого фопів не стосується?
Уже прочитала
Але ФОПи можуть сплачувати самостійно податок такий самий як і найманий працівник. Тобто на свій мізер, а тисяч 20-40 податку.
Уже прочитала
Ответ дляСтрекоза любви
В уряді прогнозують, що за рахунок такого бронювання працівники, які отримують зп в конверті вийдуть з тіні.
І таки багато ж вийде. Уряд правильно робить в цьому плані. А деякі і не заробляють стільки, а показувати будуть. По чорному навпаки виходить
Ответ дляМарина ФР
А чого фопів не стосується?
Уже прочитала
Чесно, не знаю, чому Уряд не цікавить діяльність ФОП. Особливо враховуючи, що, для прикладу, ІТ, яке на 2 місці по експорту, після аграріїв, має у своєму штаті 80-90 відсотків ФОП.
Ответ дляbibico
Ви бачили останні ціни на виїзд, які звучали? 37 тисяч баксів.
Ответ дляСтрекоза любви
Ну от, і зп в іт така, що можуть напевно дозволити собі платити по 40к податку і щоб не чіпали
Ответ дляСтрекоза любви
Так, цей законопроект (я його правда ще не бачила) це так, ближче до четверга буде відомо деталі, але ФОП, навіть, якщо ти працюєш вже багато років і платиш податки наприклад з доходу 100-200-300-400 тисяч, то це не враховується.
Хоча постає питання, якщо в тебе є наймані працівники, як у ФОП з ЗП 35 тисяч, то виходить, що їх можна бронювати, а себе ні?
Почему именно четверг? ВР будет рассматривать этот закон?
Ответ дляNatasja22
ВР буде розглядати 3-5 вересня наче. В четвер обговорюють в комітетах основний текст.
Ответ дляСтрекоза любви
Дтвилась якогось юриста-блогера, то казав наче для фоп думають яку фіксовану ставку зробити. Наче йде мова про 20тис/місяць
жалкая попытка местных , отмазать блатных , третьегочетвертого эшелона , о которых не подумали сразу , не до них было ,,,
повсплывали внучатые племянники , шестиюродные свекры , забытые одноклассники ,,,
если набежит слишком много , не чего, не ,,,
получат по шапке за такие, попытки ,,,
@ альонка@• 28 августа 2024
Ответ дляingaruta
ваш рошен на брони весь.не плачьте
Ні,помиляєтесь,не фантазуйте, зелені.