Лиса Патрикевна• 28 августа 2024

Чи можна полоскати горло цим засобом?

Хотіла купити хлорофіліпт для полоскання горла. Випадково взяла олійний розчин.
автор Лиса Патрикевна • 28 августа 2024
Ужгород• 28 августа 2024
Розбавляти водою треба
автор Лиса Патрикевна • 28 августа 2024
Ответ дляУжгород
Розбавляти водою треба
Дякую, в якійсь статті зараз прочитала також, що можна. А то в інструкції написано про лікування вагінальних хвороб та ран. Про горло - не написано
Ужгород• 28 августа 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Болюче таке
Ужгород• 28 августа 2024
В мене здається на спіртовіц основні хлорофіліпт був в аптеці дали для промивання носу, чому та дівчинка не сказала що треба розміщувати??? Скільки негарних слів тоді було сказано про неї аптеку і сам препарат, чистий спірт в носа залити чудова ідея, всі хвороби лікуються в мить будь які проблеми більше неважливі
автор Лиса Патрикевна • 28 августа 2024
Ответ дляУжгород
Ну що ж ви так, треба було почитати спочатку)
Я використовувала спиртовий розчин хлорофіліпту для горла, одна ложка розчину на склянку води. В такій комбінації - не пече зовсім
Секретница• 28 августа 2024
Деткам на соску дают))
С водой мясляная основа не смешается.
Возьмите половину чайной ложки и подольше держите во рту. Или обработайте горло, небо ватной палочкой.
автор Лиса Патрикевна • 28 августа 2024
Ответ дляСекретница
Деткам на соску дают))
С водой мясляная основа не смешается.
Вже полоскала. Не зручно, плюс все в маслі - чашка, ложка, раковина...
Краще просто мазати мабуть, ви праві

Треба дивитися уважніше, що купую