Голена блондинка• 28 августа 2024
Частина будинку на 2-3 кімнати чи однокімнатна квартира?
У квартирі із мінусів що очевидно це відсутність водопостачання при вимкнені електроенергії, відносно невелика площа
Є тільки два варіанти жк, або ближче до всієї інфраструктури але старий фонд майже без ремонту, або трохи далі від всього, але новобудова з ремонтом в стані заходь-живи
Також є варіант взяти частину будинку, зі всіма комунікаціями, окремий вхід та окрема частина двору, є 4 сотки землі, будинок 80-го року побудови, загальний стан задовільний повністю під косметичний ремонт, 2 кімнати прохідні, одна окрема, не маленька кухня та санвузол. Розташування самого будинку зручне, все що треба поряд
Взагалі більше хочется жити в приватному будинку, але на окремий в нормальному стані не вистачє коштів, а брати зараз в стані під кап. ремонт взагалі ніяких грошей не стане, дуже все дорого
Тож думаємо придбати квартиру з розрахунком на її подальший продаж і купівлю будинку років через 5-10, або одразу придбати цю чіастину будинку щоб просто в ньому перероблювати все під себе і так і залишитись жити в ньому
Але розумію що з частиною будинку теж багато нюансів є, по документах, з продажем якщо щось непередбачуване в житті станеться, та і взагалі як з сусідами повезе
Якщо чесно обидва варіанти мене не задовільняють на 100%, але треба обирати
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Доріжки чистити від пророслої трави, опавшого листя, мити від болота котре нанесли колеса від авто і брудне взуття. І ще багато всякого дрібного і не дрібного, що не потрібно робити в квартирі
Яке ще болото від взуття і коліс? Ну листя ок, це так важко і прям купа роботи?
Радостина• 28 августа 2024
Ми теж стояли перед вибором будинок чи квартира і вибрали кввртиру. В свекрів половина будинку і через це прохідна кухня і дві кімнати. В результаті дохрєна приміщень, які треба опалювати, прибирати, а по факту усамітнитись ніде і тим паче гостей спати покласти нікуди. Якщо вже брати будинок, то той що хоч влаштовує по плануванню і конструктиву. Косметику навести то таке.
Голена блондинка
• 29 августа 2024
Ответ дляРадостина
Так, повністю згодна з вами, той що ми дивились виявились всі 3 кімнати прохідні, а вхід одразу до кухні фактично без прихожої
Залишається ще більш активно шукати квартиру
Радостина• 29 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Успіхів в пошуках. Квартиру потім легше продати, та й знайти нормальне планування теж легше.
Освічую темряву• 29 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Таке чорненьке, знаєте?