мистерЛяпсус• 28 августа 2024

Як часто ви переглядаєте вартість оренди

Якщо здаєте квартиру чи часто піднімаєте орендну плату?
Блискавка• 28 августа 2024
Не поднимаю, пока люди живут. Поднимаю следущим жильцам

Маю рацію• 28 августа 2024
Раз в год в апреле
Маю рацію• 28 августа 2024
Ответ дляБлискавка
А если живут больше года?
Пьяная вишня• 28 августа 2024
Раз в год. Поднимаю до рыночной цены.
Госпожа_тамагочи• 28 августа 2024
Раз в год или перед следующими новыми жильцами
Bombastic• 28 августа 2024
На який період договір на такий і не змінюю оплату, це 1000%
Але за останній 2 роки взагалі поки не змінювала
І в Україні і в Європі.
В Україні мені не хочеться підвищувати, в Європі - валюта росте і на цьому дякую
Анонимба• 28 августа 2024
Ответ дляБлискавка
Я тоже так.

Анонимба• 28 августа 2024
Ответ дляМаю рацію
А если живут больше года?
Ну и пусть живут. Если они стабильные, хорошие арендаторы, то потерять их я не хочу даже получив на пару тысяч в месяц больше.
Галябалована• 29 августа 2024
Пересматриваю раз в полгода при условии, что цены на аренду значительно выросли. Это прописано в договоре. Новая цена как правило меньше, чем в округе. Вот сейчас тоже написала, что цена повышается. В моем доме уже сдают за 30 тыс., а у меня 20 тыс. , поэтому хочу на пару тысяч повысить
автор мистерЛяпсус • 30 августа 2024
Ответ дляГалябалована
А як Ви пишите про підвищення ціни? Пояснюєте що вартість оренди виросла? Чи нічого не поянюєте? Я перший раз здаю квартиру. Тому не знаю як написати.
Галябалована• 30 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Я попереджаю не пізніше, ніж за місяць. Нічого не пояснюю, бо відповідно до договору в мене вартість оренди фіксується на півроку. А інше - проблеми орендаря. Як правило вони погоджуються. Бо коли відкривають олх або інші ресурси + вартість переїзду+ послуги рієлтора, то бажання змінити квартиру різко пропадає