Голена блондинка• 28 августа 2024
Частина будинку на 2-3 кімнати чи однокімнатна квартира?
У квартирі із мінусів що очевидно це відсутність водопостачання при вимкнені електроенергії, відносно невелика площа
Є тільки два варіанти жк, або ближче до всієї інфраструктури але старий фонд майже без ремонту, або трохи далі від всього, але новобудова з ремонтом в стані заходь-живи
Також є варіант взяти частину будинку, зі всіма комунікаціями, окремий вхід та окрема частина двору, є 4 сотки землі, будинок 80-го року побудови, загальний стан задовільний повністю під косметичний ремонт, 2 кімнати прохідні, одна окрема, не маленька кухня та санвузол. Розташування самого будинку зручне, все що треба поряд
Взагалі більше хочется жити в приватному будинку, але на окремий в нормальному стані не вистачє коштів, а брати зараз в стані під кап. ремонт взагалі ніяких грошей не стане, дуже все дорого
Тож думаємо придбати квартиру з розрахунком на її подальший продаж і купівлю будинку років через 5-10, або одразу придбати цю чіастину будинку щоб просто в ньому перероблювати все під себе і так і залишитись жити в ньому
Але розумію що з частиною будинку теж багато нюансів є, по документах, з продажем якщо щось непередбачуване в житті станеться, та і взагалі як з сусідами повезе
Якщо чесно обидва варіанти мене не задовільняють на 100%, але треба обирати
Пульт от линолеума• 28 августа 2024
У меня в квартире вода не пропадает, когда нет света. А вы уверены, что доме вода не качается насосом, которому нужно электричество?
Освічую темряву• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я зараз живу в квартирі і мене все бісить. В мене немає в будинку фруктовидерев, немає квітників, не розумію яка проблема з доріжками? Не розумію що з альтанкою не так і мангалом?
Ну, ок значить всі ми різні)
Мій чоловік теж в захваті від будинку- в нього сад, пасіка, виноград і тд і тп, перші декілька років теж активнічала кругом будинку, але то не моє вобше, зараз взагалі цим не займаюся і видихнула .
Злюка-закусюка• 28 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Это не таунхаусы
А я написала что это таунхаус?
Я написала что части дома и таунхаусы не понимаю как жильё. Везде соседи тесто через стенку, какой в этом кайф? В таунах еще и участок мизер, 2 сотки если повезёт и не развернутся нигде.
Астоновитесь!• 28 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
А я написала что это таунхаус?
Вы пишете про таунхаус,но говорите,что не писали про таунхаус,ладно ,пофиг,не надо объяснять,бог с ним.
Злюка-закусюка• 28 августа 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Экофлоу подпитывает насос у меня и можно спокойно душ принять, посуды помыть правда руками, ну и в туалет сходить.
Хотя может у них колодец в том доме
Злюка-закусюка• 28 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я написала - эти часть дома, таунхаусы ..
Первое именно то что автор смотрит
Вообщем замяли, чтоб не флудить
Первое именно то что автор смотрит
Вообщем замяли, чтоб не флудить
Освічую темряву• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну і доріжки, щоб були чисті треба підмітати, альтанку періодично фарбувати, витирати пил…
Астоновитесь!• 28 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Можно беседку не ставить и не надо ничего красить,поставить типа палатки
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Це все?
Освічую темряву• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це все?
Доріжки чистити від пророслої трави, опавшого листя, мити від болота котре нанесли колеса від авто і брудне взуття. І ще багато всякого дрібного і не дрібного, що не потрібно робити в квартирі
Освічую темряву• 28 августа 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Та да )
ША! я прийшла!• 28 августа 2024
Если дом, то первое- документы, второе - тех состояние всего. Лучше нанять мастера прораба, который поможет оценить реальное техническое состояние, чтоб вы потом в сосну не стучались, как мы в одно время. Документы лучше отдельные, с отдельным адресом, кадастром на землю, а не переуступка с совместной собсвенностью. Второй хозяин встанет в позу и фиг вы его потом продадите или переоформите как строительство. Тут надо узаканивать все, включая уличные туалеты и сараи. Если дешевая цена, то явно что-то не чисто, я вам скажу. Не разбираетесь? Не поскупитесь на консультантов.
Мамкиня доця• 28 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
А в квартирі жили?
Бо я жила в квартирі, зараз десять останніх років в будинку. Є з чим порівняти, це навіть не про дах і септик, це про газони, доріжки, листя опавше, фруктові дерева на яких завжди щось достигає, мінімальний квітник , який хоче догляду, обприскування…тераса, бесідка, мангал ..
Не думаю, что на 4 сотках сильно разгонишься с мангалом и фруктовыми деревьями, терассой с беседкой )) что касается цветов, можно и без них обойтись, а траву - ну, покосить надо, но не каждый же день
Пульт от линолеума• 28 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Хотя может у них колодец в том доме
Это да, но экофлоу тоже заряжать надо.
Жерица ночи• 28 августа 2024
Ніколи не купуйте частину будинку!!
Уявіть собі, ваш сусід переїжджає, і закидає свою частину будинку. Двір заростає травою, в будинку з їх сторони псується ремонт. Це все як правило відбувається зі швидкістю світла, коли в будинку ніхто не живе. В результаті у вас по сусідству через 10 років уже живуть бомжі… Бо реально хата закинута! А ви нічого з цим зробити не можете, і продати свою частину будинку без згоди сусідів також! А сусідів вже й в країні немає, наприклад.
У нас по сусідству просто такий будинок, на 10 хазяїв. Стоїть закинутий, бо один з хазяїв виїхав за кордон, ні з ким не спілкується, свою частину будинку закинув… І поступово дім став просто рушитися, всі інші власники теж виїхали звідти, не змогли нічого продати. Так і стоїть, гнидник нікому не потрібний. Я б взагалі заборонила робити ці дома на багатьох власників, бо потім це псує життя всій вулиці
Жерица ночи• 28 августа 2024
Скільки таких закинутих будинків по Україні стоїть саме через те, що їх продати не можуть. А ви хочете купляти
Бабка_в_кедах• 28 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Дом конечно. Топить можно печкой если света нет
А Ви певні, що вона там є? Не у всіх будинках прямо є пісне опалення. А ще бувають квартири з автономним газовим. Але підозрюю, що про такі нюанси авто теми відразу написав би
Бабка_в_кедах• 28 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Часть дома нет
Или отдельностоящий дом где сам себе хозяин. Эти часть дома, таунхаусы не понимаю.
Не хватает на отдельный дом, тогда квартира где есть газ, вода без света ( не новостройки точно) и низкий этаж.
У меня дом, никаких напрягов. Газон стрижет муж раз в 2 недели. Автополив везде, нет. Деревьев и листье в них. Минимально туи, самшит, пара клумб. Садили такое чтоб не напрягаться особо.
Террасу мою раз в неделю, шезлонги шлангов обмываю и беседку так же.
Ну, і будинок, який самі будували чи під вас будували. І будинок, який хз хто та як - це теж питаннячко. Толковий сучасний у догляді менш проблемний, ніж щось старе, може виявитися.
Злюка-закусюка• 28 августа 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Это да, но экофлоу тоже заряжать надо.
Так ему 40 мин хватает для зарядки на 80%
Но я свой в ноль еще не разряжала, мне пол часа хватает и снова полная зарядка.
Сейчас что в доме, что в квартире надо как то выкручиваться при отсутствии света 🙁
Голена блондинка
• 28 августа 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Так, впевнена, в будинку центральне водопостачання
В жк квартири якого дивимось немає генератора на насос, і поспілкувавшись з мешканцями зрозуміли що нескоро зʼявиться, навіть за свій кошт мешканці не змогли вирішити це питання
Голена блондинка
• 28 августа 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Я за квартиру в новобудові, особливо якщо в планах потім продати.
Мені також вона імпонує, але батьки кажуть в неї типу поганий район
Населенний пункт де цей жк вважається більш селищем, хоча розташований ближче до міста, немає банку, лікарні хоча для мене це взагалі не грає ролі, ми однаково їздимо до міста по таким справам
Ще кажуть що там сміттєзвалище десь на відстані 7-10км, може бути неприємний запах, але ми скільки разів там були нічого такого не відчували, + багато знайомих та друзів, від них також нічого такого не чула
З усім іншим там ок, нас все влаштовує, дуже гарна транспортна розв´язка, до міста менше 15км, тихий район, гарна природа
Але все одно вагаюсь, з точки зору батьків з такими ввідними даними його важко буде продати в майбутньому, хоча переглядаю нерухомість в тому районі квартири зараз непогано продаються
Не знаю, може вони в нас не вірять що зможемо заробити і докласти на купівлю вже нормального приватного будинку, тому так проти квартири, але в мене така точка зору що зараз будинок стане для нас більш тягарем ніж легким стартом, навідміну від квартири тому що потребує більше вкладень
Бабка_в_кедах• 28 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну, банк поряд - це не так важливо, якщо дло міста і всього 15 км, про сміттєзвалище - тут спірно, я на місці не була. Вам видніше. Але позиція батьків може диктуватися ще звичкою, це як колись я хотіла купити в Бучі, теж старовіри кричали. що то село. ну. з одного боку, не застала нас там війна, але з іншогоЖ нерухомітсь там відтоді подорожчала в рази. Просто старші люди звикли думати, що то село.
Але маленька половина будинку - неліквід. Це може бути навіть вкладення в мінус при перепродажі
Добрий Єнот• 28 августа 2024
Район.
Контингент.
Стан інших об´єктів нерухомості поруч.
Все це впливає на подальшу ліквідність будинку/квартири і якість вашого життя під час користування об´єктом.
Контингент.
Стан інших об´єктів нерухомості поруч.
ПолБатона• 28 августа 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
в старом доме печка есть. у меня инд газ котел в квартире и их давно нельзя ставить так что вряд ли
Голена блондинка
• 28 августа 2024
Ответ дляПолБатона
В тому що ми дивимося дійсно не має, в квартирі двухконтурний котел стоїть, там опалення індивідуальне
ПолБатона• 28 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну это большой плюс для квартиры
Бабка_в_кедах• 28 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Звідки Ви знаєте, що є у тій половині, що дивиться автор теми? І так само, що в старішій квартирі немає Інд. Опалення? Ще раз, люди, не дофантазовуйте
Козяка-маляка• 28 августа 2024
Ответ дляПолБатона
Зараз багато новобудів будується з індивідуальним газовим двухконтурним котлом
Голена блондинка
• 28 августа 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
В тій половині до речі повний треш, радує що питання відпало само собою