Поліна-• 28 августа 2024

Друга полоска на тесті

Дівчата , 1й день затримки , вже другий день такі тести . Чи було у когось так ? Тільки ввечері прийде хгч 😅
Мурзилка• 28 августа 2024
Не бачу другої полоски

Блондинка_в_розовом• 28 августа 2024
Сделайте тест утром сразу после пробуждения
Анонім Завгосп• 28 августа 2024
Нет
Вы не беременны
Освічую темряву• 28 августа 2024
Ниче не вижу
Зажуженная Жужжа• 28 августа 2024
Немає там нічого, зараз у багатьох затримки через аномальну жару.
Рогнеда Карповна• 28 августа 2024
Покажіть де ви бачите другу полоску
Лелітка-7618• 28 августа 2024
Так там одна смужка. Зробіть ще хгч зранку. Але дуже ймовірно, що ви не вагітна

автор Поліна- • 28 августа 2024
Я просто бачу там другу смужку і все 😅
Не стесняюсь• 28 августа 2024
Я бачу, але... Якщо другий день підряд смужка однакова, то це не вагітність.
Пупс• 28 августа 2024
Нічого там немає, одна смужка
ЯблокоРаздора• 28 августа 2024
Евітест зробіть. Або пізня овуляція або не прикріпилося. Але на Евітесті цей призрак щось значе, а є ж такі тести, на них завжди ледь помітна друга.
Федорино Горе• 28 августа 2024
Нічого немає
Лиса Патрикевна• 28 августа 2024
Вагітності немає. В перший день затримки вже б була явно помітна друга смужка.
Рогнеда Карповна• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Я просто бачу там другу смужку і все 😅
Більше схоже на ледь помітний реагент.
Відпишіться після результатів хгч
So_so• 28 августа 2024
Вы рано сдали хгч
Глаза_в_3_карата• 28 августа 2024
Перший день затримки? А чому так мало тестів? Вже штук 15 можна було би зробити
Попа как у Кардашьян• 28 августа 2024
Есть какая-то тень от полоски, но это больше похоже на реагент. Хотя если бы на своем тесте такое разглядела, то началась бы паника)))
Весняний Марафон• 28 августа 2024
Нема тут вагітності. Це смужка реагенту просвічує.
Mellisa• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Я просто бачу там другу смужку і все 😅
Ви читали інструкцію? За 10 хвилин тест не інформативний

Блондинка_в_розовом• 28 августа 2024
Даже очень слабая полоска - это +.
Завтра утром повторите и напишите, будем Вас поздравлять)

Возьмите HomeTest. Онт самые чувствительные.
Мне Evitest показал вторую полоску на 5й день задержки. Hometest показал в первый день)
автор Поліна- • 28 августа 2024
Ответ дляMellisa
Це фото зроблене через 5 хвилин)
Мастер Класс• 28 августа 2024
Если сильно постараться, то можно увидеть МЕСТО под вторую полоску. Но, даже к вечеру, ситуация может измениться
Секс-Бомба• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Я просто бачу там другу смужку і все 😅
То може бути реактив.
А чому такий поспіх? Сьогодні тільки затримка, а вже і тести, і аналіз здали... Ще пару днів і все буде видно по тесту.
А зараз тільки гадати на таро, чи то смужка і вона стане яскравою, чи то реактив і нічого далі не буде
Яичница с беконом• 28 августа 2024
Для задержки слишком светлая полоска, или поздняя овуляция. У меня такая была за несколько дней до 5-7.
PORKA• 28 августа 2024
Есть вторая полоска, очень-очень слабая. Сделайте тест через 2-4 дня
Ума Палата• 28 августа 2024
Вы прикалываетесь или серьезно?
автор Поліна- • 28 августа 2024
Ответ дляСекс-Бомба
То може бути реактив.
Чому ? Тому що , нещодавно планували вагітність , захворіла , анембріонія і аборт . А затримок у циклі не буває , тому тест
Секс-Бомба• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Я співчуваю і розумію, у самої складна ситуація була. Але ви ж цим ні змінити нічого не зможете, ні пришвидчити. Тому пару днів можна просто зачекати
UlliMama2024• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Я просто бачу там другу смужку і все 😅
Видно, видео) у меня тоже такие тесты были)
UlliMama2024• 28 августа 2024
Ответ дляНе стесняюсь
У меня три дня были такие полоски, долго не ярчали.