Дівчата , 1й день затримки , вже другий день такі тести . Чи було у когось так ? Тільки ввечері прийде хгч 😅
Рогнеда Карповна• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Чому ? Тому що , нещодавно планували вагітність , захворіла , анембріонія і аборт . А затримок у циклі не буває , тому тест
А коли аборт був?
UlliMama2024• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
А когда ярче стали ?
Точно не скажу, но наверное дней через 5-6 был уже хорошо виден
Анонім Перший• 28 августа 2024
Ответ дляПоліна-
3 місяці тому
Вам себя не жалко? Организм еще не восстановился, а вы по новой
Неправдиша• 28 августа 2024
Я бачу можливість другої смужки на цьому тесті, просто ще дуже маленький термін. Три місяці - цілком достатньо для відновлення. Хай у вас все вийде, щоб ви добре виносили і в потрібний термін легко народили здорову дитинку!
Наша взяла• 29 августа 2024
Ответ дляПоліна-
Я просто бачу там другу смужку і все 😅
Вже є результат аналізу на хгч?
Секс-Бомба• 01 сентября 2024
Ответ дляПоліна-
Все ж маю підозри на пізню овуляцію
Ну тут вже тест позитивний, далі буде чіткішим.
А хгл один раз здавали, тоді як і той тест був негативн?