Да_Я_ТакаЯ_• 28 августа 2024
Дивна поведінка. І як на таке реагувати?
Невістка скинула фото з хрещення онука. Я перекинула фото молодшому сину. Виявилось, що фотографії у поганій якості і у мене, і в нього. Попросили старшого сина, щоб невістка дала номер фотографа, та щоб він перекинув нам фото в нормальній якості. Невістка не дала номера, а лише сказала що якість у фотографій не найкраща, коли перекидаєш з Гугл диска на телеграм, але всім кому скидала всі були задоволені. Сьогодні попросила у сина знову, щоб сказав невісткі, щоб скинула фото знову, але не мені, а молодшому сину, в нього айфон може якість краще буде. Сказала йому що прошу в нього останній раз. Більше просити не буду. Він сказав добре. А потім передзвонив і сказав, що невістка просила передати, щоб ми не морочили голову. Всім кому кидали фото, у всіх нормальна якість. Одним нам все не так. Мовляв, що їй зробити тепер? Перефотографувати нас знову?
Образливо та не пириємно. Тепер точно спілкуватися з невісткою не буду. Бо це не людина.
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 августа 2024
Хочу почути нормальні коментарі. Серьйозні. А тут з мене насміхаються. Чому?
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
В церковь идите. Там спросите координаты фотографа. Компостировать мозги - так всем.
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
реджина дуарти, антонио фагундес, фабио асунсон
Та Вера Фішер у ролі матушки Есперанси
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Если б у вас нормальные отношения были, то можно было бы попросить сделать альбом на гугл диске и кинуть ссылку.
Но увы
ПироженкА• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Потому что вы малоумная. Зачем вам супер качество? будет ответ? Даже если там не очень качество его для просмотра фото вполне достаточно. Не понимаю всей трагедии. Как будто это невестка фотографировала и специально скинула вам в плохом качестве. Ей Богу. Маразм.
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чому? Чому?
Скажи мені що з фотками не так
Бо не пойму
Скажи мені що з фотками не так
Бо не пойму
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Какой у вас левел? Немаленький явно? Которая тема и заходит на ура .
Фоточки нема• 28 августа 2024
Невестка без задней мысли сбросила просто фотки. Хотя могла этого и не делать. Просто решила сделать бабушке приятное,дать фото внука. Но не, и тут свекруха приколупалась к качеству. Вам зачем? На комиссии фото предоставлять? Странное поведение как раз у Вас
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Но увы
Так в неї є фото на Гугл дискі. А вона може скинути нам посилання на всі фото. Але не хоче. Що з цим робити?
тяжкаялюдина• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я вас полностью поддерживаю. Вам не нужно с ней общаться, она хамка неблагодарная. Ещё пожалеет-прибежит да поздно будет
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Ответ дляФоточки нема
А вот при хорошем качестве фото обоср..ла бы фотографа из-за кривой морды на фото.
Планшетница• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не сунути туди свого носа
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Ответ дляПланшетница
О, ну нарешті, похрестили
Але дивно, що вас ще й фотографували
И что автор вообще видна на фото)
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
С чем?
Флюорография гуся• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Расстрелять!
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 августа 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
С чем?
З тим, що вона не хоче кидати.
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
З тим, що вона не хоче кидати.
Наймите хакера, пусть вытащит
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 августа 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Згодна з вами. Я ж нічого поганого не попросила зробити.
тяжкаялюдина• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Точно. Но таким людям ничего не докажешь. Не общайтесь и не портить себе нервы
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 августа 2024
Ответ дляФоточки нема
Чому дивне? Хотілось отримати фото у гарній якості.
Путающаяся• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну якщо невістка кинула мені фото у поганій якості, то я не маю права попросити, щоб скинули ще раз?
Попросіть щоб роздрукувала з файлів, чи Ви з ТГ планували собі друкувати?
Чарівне зіллячко• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дело не в Айфоне, а способе передачи через телеграмм.
Кстати, а вы собираетесь распечатать фото метр на метр и повесить на стену в рамочку?
Путающаяся• 28 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну то хай вона поділиться посиланням. Може, Ви погано просите?