правда,ценники не дешевые,но народ гребет,например Коривка Рошен свеженькая -1 311 ₽ это 600гр за кг.Молодец,Петр Алексеич,такая вкусная продукция..
Ответ дляsymbol
Уявляєте, хто завгодно може купити у Рошена цукерки і завезти їх на расію, на Amazon вони ще дорожче. Попит народжує пропозицію, як і на Бабаєвський шоколад🤮в Україні
ні,шановна,до країни агресора ставиться заборона.а тут рікою все .а деньги не пахнут.пахнут люди которые их не имеют.
alenka3108• 28 августа 2024
Ответ дляlus_so
Хєхє. Шо, зе-пресуху чимось терміново треба збить? А скажіть татаров красавчік, як ловко міфічних чеченців стріляв? Оце гірой, а не оце все.
Ага, я твой маму чечєнєц в центрі Києва шатал
alenka3108• 28 августа 2024
Ответ дляingaruta
як же це так получається?патріот України і з агресора бабло косе?
От такий злий расчьот, прикиньте? Сивочолий гетьман косить бабло з ботоксного карліка і його приблуд, отета паварот)
Ответ дляPrervana
А вы не в курсе, что фабрика продает продукцию тысячам контрагентов и что они дальше с теми конфетами делают - это их личное дело? Хотят - сами едят, хотят - в магазинах Жмеринки реализуют, а хотят - переправляют бусами через Польшу на рашку в том числе. Можно подумать прям фирменный магазин Рошена там нашли 😆
Погано просто шукали,ще не вечір
Ответ дляPrervana
Я вам еще сладкой жизни подкину. В Киеве в каждом втором ларьке с сухофруктами и орешками. Очень вкусная. По той же схеме, ага
Це теж Пороха справа.
Він в одну сторону через лінію фронту на рашку свій Рошен пре.
В обратну сторону нам - русняву халву . Щоб порожняком не їхати. Л - логістика!
От жеж барига