Новопоштинская• Изменено 28 августа 2024
Підкажіть рецепти простої випічки
Дівчата, привіт!
Накидайте рецепти простої випічки. По типу шоколадного торта на 1-2-3 від Енді Шефа.
Так щоб не довго було морочитися.
Мрію про космос• 28 августа 2024
для меня самое простое это шарлотка и всякая выпечка из замороженного листового теста))) и десертв без выпечки аля битое стекло и чизкейк с основой из печенья)
Новопоштинская
• 28 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Пирог ’Стеганое одеяло’.
Дякую
Подивилась наче просто робити
Новопоштинская
• 28 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
Галета дуже швидко робиться
Дякую
Вперше побачила такий рецепт. Спробую
Я не в теме• 28 августа 2024
Ответ дляНовопоштинская
Дякую
Вперше побачила такий рецепт. Спробую
Ось почитайте, ми тут обговорювали галету. Я її постійно печу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3573493
Я не в теме• 28 августа 2024
Ответ дляmoonkitty
Шарлотка надоела, пеку легендарный пирог со сливами из Нью Йорк таймс. Вообще та же шарлотка только со сливами
Спробуйте ще перевернутий варіант сливового пирога, тоді такий смак сливово-карамельний на цій верхушці
Вам телефонограмма• 28 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
А як його робити? Тісто те саме?
Я не в теме• 28 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
А як його робити? Тісто те саме?
Ставлю форму прямо на комфорку, сиплю трохи цукру, трохи лимонного соку, можна шматочок масла і коли з цього всього через пару хвилин утвориться карамель, прибираю з вогню, викладаю сливи, можна ще линуть ложку-дві якогось алкоголю, заливаю тістом. Печу, дістаю, хвилин через 10-15 перевертаю (перевернете одразу - розвалиться, після охолодження - прилипне). Тісто можна будь-яке, по типу кексного найкраще, ваше підійде гарно. Я ще жменю слив ріжу на кубики і в тісто кидаю, щоб і всередині теж вони попадались
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
Супер! Тільки мені доведеться карамель в сковорідці робити - індукція форму не бачить))
А сливи зрізом вниз, в карамель, так?
Я не в теме• 29 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
А сливи зрізом вниз, в карамель, так?
Так, вниз