Не худа ні разу• 29 августа 2024

Підліток хоче пофарбувати волосся, як відмовити?

14 років дівчинці, довжина майже до пояса.
Волосся густе, розкішне, красиве
А вона хоче пофарбувати в синій колір його.
Я боюсь що вона його зіпсує і буде виглядати некрасиво.
Уже їй це пояснила, що ціниться природна краса, і не треба ходити як папуга по школі.
Вона всеодно на своєму.
І що оце робити??
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 августа 2024
Я дочери разрешала, обеспечивая качество желаемой услуги. Было несколько экспериментов, даже на выпускной в строгий лицей она пришла с красивой укладкой из волос розового цвета. И все. Краска смылась, блонд отрос, больше ни одного окрашивания она не делала, не хотела. Были ещё экстремальные эксперименты с длиной)) Сейчас ей 23, ходит с естественным цветом и каре.

Голена блондинка• 29 августа 2024
В мене 17-річний син має кучері нижче лопаток, вже роки три робив собі мелірування. А тут взяв і пофарбував волосся яскраво-червоною фарбою (ну хоч без окислювача).
Рая Ивановна• 29 августа 2024
Ей лучше сделать от корней её цвет, потом голубой, потом синий и концы черные. Тогда корни отрастать красиво будут
Мейк-ап форева• 29 августа 2024
авторе, у 14 - нормально експериментувати з зовнішністю, і стояти на своєму, навіть якщо це відверта маячня.

в мене дитині 16, ще на жоден експеримент із зовнішністю своєю вона не чула від мене НІ. і що? найстрашніше в її виконанні було фарбування в ейр-тач). просто на всі її забаганки я одразу погоджувалася. але уточнювала, скільки то буде коштувати - з її кишенькових грошей, звісно. достатньо один раз було пояснити і показати фото з інтернету, як дорого і довго відростити самостійне фарбування, стрижку і т.д. тепер ходить до моєї перукарки, фарбується раз на півроку, але перед цим вона вислухала лекцію від майстра, як доглядати за фарбованим волоссям, що треба придбати, скільки то все коштує, аби волосся було здоровим і слухняним. часто з нею розмовляю і вона запитує: чому ти мені нічого не забороняла і не відмовляла? я після цього не дуже і хотіла. вона очікувала супротив мій і готувалася до довгих дискусій і зробити ’на зло’. а я не велася:-)
всемВсёИмного• 29 августа 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ось такий вона хоче
Класно, ведіть до хорошого майстра
Додекаэдр• 29 августа 2024
оце ви дивна.
14 років - має паспорт - доросла людина.
це - ЇЇ волосся, може під нуль прибрати, може фарбувати,
вам що?
можете не дати гроші, але очікуйте з острахом, це вона їх буде заробляти.