Baba Nina• 29 августа 2024

За Покровском Павлоград, а потом Днепр

На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Хто зрозуміє, той зрозуміє😝
Кто бы сомвался, что кроме глупой картинки ответа по сути не будет)

Вот потому такие как вы и не любят, привыкли в рай на чужом горбу (с)....
Тасама• 29 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Бубочка знає, що робить (по крайней мере, он так сказал на недавней конференции), у него и у Сырского все по плану.
Прям кого то напомнило сейчас
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913

Так, на горбу свого чоловіка 😀
Ирина-bbd0• 29 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну от бачите, в Києві, у своїй квартирі, скоріше за все. А могли б вже бути десь не в Києві, а в «Матери городов Русских».
Ще є питання про толк?
У своїй. У Києві. Все влаштовує. Можливо, виїду в Європу колись. Тобто, ви вважаєте, що саме завдяки ваших сіткам, банкам і всім іншім я можу жити у своїй квартирі? Ну, дякую, що дозволили.Ні, я не доначу, і цього всього не роблю і не робила. Не бачу сенсу. Бо я за припинення війни, а не за її продовження. На війну ані копійки не дам.
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Просто якась проклята енергетична воронка а не місцевість
Теж так вважаю, але тут не прийнято так думати
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Это вы делали для себя лично, что бы почувствовать свою важность, а по факту для сохранения своего что сделали? Ничего? Так чего от других хотите? Почему ваш муж и вы не на войне и не отстаиваете свои интересы за пределами интернета? Или все хотите чужими руками и жизнями?
Її чоловік на війні. Але пані щось хоче всім все одно довести
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, на горбу свого чоловіка 😀
А, так вы вместе с ним на 0 коптеры собираете?)
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Це потрібно пояснювати? Не всі мобілізувалися з 2022 року.
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Ну явно ж не на 0, если коптеры вместе собирают. Я не понимаю одного, почему за ее и таких как она хотелки должны умирать другие мужчины? Почему она живёт, а другие должны умирать за ее убеждения? Так более того, она ещё и претензии имеет к тем, кто так же хочет жить, для меня такая наглость просто за гранью...
Ирина-bbd0• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Тут, що роби, шо не роби, за нас усе вирішено.
Зачем Вы на всех распространяете свою выученную беспомощность?))))
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Не брали, казали, що достатньо людей.
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не брали, казали, що достатньо людей.
Ясно 🤣
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ви так переймаєтесь за мене, наче це ви така свята оберігаєте мій комфорт і спокійний сон у Києві у власній квартирі. Вінницька вершителька доль, не інакше. Людина має право пересуватися вільно де завгодно. Але поки в мене все своє є тут, дякуючи Богу(саме йому, а не вам чи ще комусь там, хто плете сітки чи когось убиває), я залишаюсь на місці.
Ирина-bbd0• 29 августа 2024
’Ми люди маленькие.от нас ничево не зависит!’
linakyl• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
А я авто свое отдала бесплатно нашим защитникам.У на с 4 авто в семье..Донатим постоянно.Родственники на войне.Через несколько месяцев подарим бабушкин дом переселенцам.Мы из спокойного региона.Все мы разные.
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
begovelik• 29 августа 2024
Ответ дляТасама
Прям кого то напомнило сейчас
И менеджеры его эффективны только благодаря тому, что убивали чеченцев в Киеве.
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А що конкретно від вас залежить? Наведіть приклад. Тільки лозунги на форумі не рахуються, тут наші думки точно ніхто не читає в не прислухається до них
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляlinakyl
Добре
linakyl• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Не смешите,у меня родственники на войне ,ни у кого из близких ничего не поехало и с мозгами все отлично.Слава Богу!
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ніким. Тут не можна реєструватись? Я шукала питання з приводу ліків, знайшла цей форум. А що таке?
diana32• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
І шо, ваше ’заприпинення’ якось допомагає ??
Ирина-bbd0• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляlinakyl
Слава.
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляdiana32
Моє? Аж нічого. Я, на жаль, припинити війну не можу. Я ж і доводжу свою думку, що ні, від нас нічого не залежить.