На фоне наступления кацапов на Покровск, военные начали уже намекать на то, что от Покровска до Днепропетровской области всего 20 км. Понятно что на границах Донецкой области они не остановятся.
Ответ дляBaba Nina
Скореес всего сто вернут кусок одной из этих областей. Но полностью не вернут. Даже если и заморозят эту войну. В Харьковской, Днепропетровской, Запорожской, Сумской, областях будет жизнь в постоянном напряжении. Прилеты там будут постоянно.
Интересно рассуждаете.
Если заморозить войну, то каким образом будут прилёты?
В чем смысл тогда такой заморозки?
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Я не невдаха, я бачу, що діяльність людей не має такої сили як діяльність влади, а тим паче ’верхівок’ цього світу. Тут без варіантів, як крапля в морі. Всі люди вже зневірились давно. Я себе не виправдовую, я не розумію, чому питання, претензії і вимоги у нас лише до звичайних людей.
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Як я можу висловлювати якісь вимоги на Порадниці до «незвичайних людей»? Якщо ви знаєте конкретну людину на цьому майданчику яка є корупціонером, представником ТЦК, або певним управлінцем, напишіть мені Нікнейм, в мене є багато пропозицій.
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Навіщо взагалі від когось щось вимагати і щось запитувати? Чи ви вважаєте, що кожен має робити свій вклад у цю війну, а влада буде продовжувати красти, і все ок, всіх все влаштовує? Що ви особисто зробили?
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Що я особисто зробила?
1) Плела сітки
2) Збирала баночки для свічок
3) Купувала віск у мішках для подруги волонтера
4) З чоловіком збирали самостійно коптери (всі деталі за свій рахунок)
5) Є речі про які не можу писати
6) Після того, як минулого року донати перевали за мільйон, я перестала рахувати.
7) Зараз зі свого власного невеликого заробітку стараюся 50-100 гривень в день кудись задонатити.
1) Плела сітки
2) Збирала баночки для свічок
5) Є речі про які не можу писати
Ответ дляlekon-lekon
Щось ви дискредитуєте образ щасливої Європи, що не тема і в ній ви перша з дописами, як в Україні х*ово. Не платять гроші в Австрії? Чи ви переживайте, що не витримають погану корумповану Україну, щоб вам було куди вертатись?
Ви тут на ставці від офісу президента? Що пишете всяку маячню, щоб його відбілити? Щоб відбудувати те, що було до війни, як війна закінчиться, років 20 знадобиться. Плюс зарплати і пенсії навіть такі, як до війни, вже ніколи не будуть. То спіть собі спокійно і молиться на вашого бубочку, повертатися мало хто буде. Навіть «на пособіях» у Європі набагато цікавіше. І більш вільне повітря, нормальні суди, всі платять податки, а не як в Україні, все у конвертах
Королева роз• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що я особисто зробила?
1) Плела сітки
2) Збирала баночки для свічок
5) Є речі про які не можу писати
1) Плела сітки
2) Збирала баночки для свічок
5) Є речі про які не можу писати
Молодець. Справді, молодець, жодного разу не принижую ваші або чиїсь інші досягнення. Але де толк?
Ответ дляNatalie 37
За Покровском Константиновка
Про Харьков тоже говорили - Отсосали
Про Запорожье тоже говорили и тоже отсосали
К сожалению пострадает вся Донецкая область. Каким бы оптимистом я не была((((((
Про Харьков тоже говорили - Отсосали
Всем так и хочется чтоб Донецкая была овцой на заклании. Нет у вас никакого сожеления.
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
А ви зараз де знаходитесь?
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Що я особисто зробила?
1) Плела сітки
2) Збирала баночки для свічок
5) Є речі про які не можу писати
1) Плела сітки
2) Збирала баночки для свічок
5) Є речі про які не можу писати
Это вы для себя сделали, а для сохранения земли что? Или вам не нужна земля?
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляКоролева роз
Київ
Ну от бачите, в Києві, у своїй квартирі, скоріше за все. А могли б вже бути десь не в Києві, а в «Матери городов Русских».
Ще є питання про толк?
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Сформулюйте, будь ласка питання так, щоб вас можна було зрозуміти.
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляBaba Nina
Я считаю что по договорняку наши отдадут кацапам всю Донецкую область. Для того чтоб сохранить лицо диктатору и дать возможность выйти из войны с оторванным куском чужой земли.
Ви знаєте, для тих хто втратив дім на Донбасі і є хорошою людиною, за них дуже болить, але від того Донбаса стільки горя, смертей, насилля і крові, і там стільки конченої вати наплодилось з тих самих пір як заселили туди урок з Магаданських тюрем, до цього вбивши голодомором багато українців
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Begi -d913• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Это вы делали для себя лично, что бы почувствовать свою важность, а по факту для сохранения своего что сделали? Ничего? Так чего от других хотите? Почему ваш муж и вы не на войне и не отстаиваете свои интересы за пределами интернета? Или все хотите чужими руками и жизнями?
Стрекоза любви• 29 августа 2024
Ответ дляBegi -d913
Хто зрозуміє, той зрозуміє😝