МинерАлочка• 29 августа 2024

Зараз можна якось доводити факт проживання на території де ведуться бойові дії?

Ситуація наступна, сестра колишнього чоловіка проживає у Глухові, що входить до зони бойових дії, прописку має в селі Березівської громади, що в цю зону не входить.
Проживати за місцем реєстрації вона не може, в Глухові щодня прильоти, збирається їхати, вивозити дитину.
Тут де я живу проблема із садочками, зараз групу набирають, але без довідки ВПО вони кілька років в черзі простоять.
Я знаю раніше (до 2022 року), якось можна було довести що ти проживав і виїхав з зони бойових дій, тоді давали довідку ВПО і ти мав менше клопоту.
Як зараз з цим?
Дитина в Глухові садочок відвідувала, договору оренди квартири немає.
Кіна не буде• 29 августа 2024
Яка проблема зробити довідку впо?
Робите в дії,а потім ідете в соцзахист и вам ії на наступний день паперову дають
Мама фіфті цента• 29 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Яка проблема зробити довідку впо?
Проблема в тому, що в дії реєстрація не в зоні б.д.
Мама фіфті цента• 29 августа 2024
Хай спитає в сільраді Глухова
автор МинерАлочка • 29 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Хай спитає в сільраді Глухова
Що саме?
Мама фіфті цента• 29 августа 2024
Ответ дляМинерАлочка
Що саме?
Як зробити реєстрацію чи підтвердити факт проживання в Глухові.
ніколи такого не було• 29 августа 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Хай спитає в сільраді Глухова
Глухів - це місто🤦🏻‍♀️
Автор, але суть вірна. Треба взнавати в Глухові про довідку фактичного проживання
Мама фіфті цента• 29 августа 2024
Ответ дляніколи такого не було
Глухів - це місто🤦🏻‍♀️
Ізвініті :)