младокошкина• Изменено 29 августа 2024

Хто розуміє в аналізах крові, можете допомогти?

В дитини з вчорашнього дня температура, до цього вже тиждень кашель. 2 лікарі слухали - чисто. Сьогодні відправили на аналіз, завтра на прийом. А я нервуюся.
Дитині 5 років
Багиня• 29 августа 2024
А соэ где?Сбивайте темп.,поите часто .Завтра врач скажет,как по мне то вирус.
ГейСюда• 29 августа 2024
Пийте воду, мало пʼє, критичного нічого немає
автор младокошкина • 29 августа 2024
Ответ дляБагиня
ШОЕ в нормі, тому не робила скрін
Куколка-мяуколка• 29 августа 2024
Вірусяка по аналізу і те, що мало п´є (багато еритроцитів)
Тётушка Лошадь• 29 августа 2024
А де лейкоцити загальні, судячи з абсолютних показників в лейкоцитарній формулі, то нічого критичного немає
автор младокошкина • 29 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
А вот недавно• 29 августа 2024
Скорее всего АБ назначат, не смотря на то, что лейкоциты в норме.
автор младокошкина • 29 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Чому?
А вот недавно• 29 августа 2024
Ответ длямладокошкина
Чому?
Потому что слишком уж нейтрофили преобладают над лимфоцитами. Возможно, из-за того, что острый период. Но зная врачей, то вряд ли они скажут: поите водичкой, а через день/два ещё раз пересдайте. Скорее всего, что выпишут АБ и всё.
жижифреймут• 29 августа 2024
Ответ длямладокошкина
Чому?
Формула зміщена вліво. Багато нейтрофілів, що може вказувати саме на бактеріальну інфекцію. Але щоб зрозуміти краще, треба було робити ручний підрахунок формули, щоб було видно кількість сегментів і паличок. Але нічого критичного теж не бачу. Про те, що треба більше поїти вже написали
автор младокошкина • 29 августа 2024
Ответ дляжижифреймут
Нейтрофілів норма в її віці до 60, а в неї 61,4. Це вже є показником до АБ?
Дуб береза• 29 августа 2024
вірусна інфекція, і судячи з підвищених моноцитів - мононуклеоз.
син от тиждень тому хворів, температура 39.5 і погано збивалась, на третій день кров здала - схожа картина, тільки лейкоцити трохи підвищені. це не є показом до антибіотику.
якщо температура падає, то тактика спостереження і пере здати аналіз за кілька днів
Тётушка Лошадь• 29 августа 2024
Ответ длямладокошкина
Ні звичайно, більше вагоме значення в формулі має не відсоткове, а абсолютне значення.Якраз абсолютне значення в нормі
Тётушка Лошадь• 29 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
З якою метою?
А вот недавно• 29 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
З якою метою?
Вы не знаете, зачем антибиотик назначают?
Тётушка Лошадь• 29 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Подивіться абсолютні значення показників лейкоцитарнох формули...і о диво, вони в нормі, а саме вони відіграють важливе значення в діагностиці...так що ніякого АБ не потрібно по аналізу