Княгиня пітьми• Изменено 29 августа 2024
У кого є електронні книги, зайдіть
Як вам враження? Мене пригнічує те, що там темний екран, хоча, це за для зору спеціально зроблено, щоб не нашкодити, як при інших екранах(книга фізична під питанням). Книги дешевше у ел форматі. Поділіться враженнями своїми. Плюси, мінуси. Дякую
Да будет так• 29 августа 2024
Вы что, это лучший мой гаджет!
Как это темный экран??? В книге есть подсветка, регулируемая. При любом освещении ощущение, что читаешь бумажную книгу.
И глаза не устают абсолютно
Українська Мрія• 29 августа 2024
Это любимая любимка. С подсветкой, с интернетом и функцией тач. Я бы давно разорилась на книгах. И столько интересных точно бы не смогла купить или просто найти.
Викасикрет• 29 августа 2024
Маю покетбук з з сенсорним екраном і підсвіткою багато років. Очі не заморюються взагалі.
Чавонадо• 29 августа 2024
Тёмный экран? Что за книгу вы смотрели?
Пользуюсь электронными книгами лет 15. Все с подсветкой. Можно отрегулировать как угодно, чтобы контраст был комфортным хоть в темноте, хоть на ярком солнце.
Сиджу тихенько• 29 августа 2024
Ответ дляЧавонадо
Тёмный экран? Что за книгу вы смотрели?
Порекомендуйте свою, будь ласка
ротцвеники• 29 августа 2024
Ну так підвищена контрасність псує зір. Збільшила шрифт і перестала помічати сірий екран. У мене допотопний покетбук, 17 років йому.
Allineedisyourlove• 29 августа 2024
Мені кайфово! Для читання те , що треба !!! В мене Amazon Kindle без підсвітки