Оце так цабе• 30 августа 2024
Нащо подруга запитала, як я йому?
З подругою разом працюємо на роботі. Я заміжня, а вона розлучена. Не так давно, до неї в гості напрошувався наш стажер, якому 19, а подрузі 32. Вона відразу його почала розпитувати, а як йому я, чи я йому подобаюсь. До того ж сама мені це розповіла. Нащо їй таке випитувати? Я заміжня, та цей стажер мене взагалі не цікавить, до того ж він до неї в гості напрошувався.
Солоденька цукОрка• 30 августа 2024
Чешется у подруги, что тут непонятного. А тут молодой самец с таким торчуном
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Та я розумію, лише не знаю до чого тут я))
Чумачечая Весна• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
вы должны были сказать какой он классный самец
Солоденька цукОрка• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
Ваше мнение интересно, хочет показать что молодняк ею интересуется. Мол смотри какая я востребованная.
Молчалка• 30 августа 2024
Мабуть, щоб він сказав, що ви фуууу, а от подруга 🔥🔥🔥
Недалека вона, але чого чекати від 32річноі жінки яка мутить з дитиною.
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляКупи слона
Спросить не судьба ?
Я питала, але відповіді не отримала
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Може))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 августа 2024
может вам подружиться с каким-то интеллектуалками.. хотя бы кандидатками наук?
Потужна махіна• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
Не о чем ей было говорить, вот решила о вас. Ваша подруга наверняка сплетница, не замечали?
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Може, лише не знаю, нащо запитувати як йому я))
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляПотужна махіна
Це так))
Купи слона• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
Я питала, але відповіді не отримала
Странная она дама
Пилосмок працює• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
А вы точно ее подруга, а не проходящая мимо посторонняя женщина?
В гости звали?• 30 августа 2024
Люди на волне сильной влюбленности и очень хорошего настроения могут нести всякую ересь. Похоже, это она и есть.
Запасная спина• 30 августа 2024
Ответ дляКупи слона
Спросить не судьба ?
Подруга, наверное, после этого исчезла. Не у кого спросить о ходе мыслей подруги , кроме как у советчицы.
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляПилосмок працює
Точно) ну колега принаймні.
БезПаспортаНеПродаю• 30 августа 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
19 років, самець? Все що він вміє, то засунути і висунути, ну хіба за цицьки потрогає ще)) Воно ж ще ненавчене навіть жінці насолоду принести.
Запасная спина• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
Я питала, але відповіді не отримала
Давайте її номер телефона, порадниця з нею розбереться.
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
Я запитувала, але вона перевела тему))
Купи слона• 30 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
Это💯
Запасная спина• 30 августа 2024
Ответ дляКупи слона
Странная она дама
Вы выслушали только одну сторону, но выводы уже сделали. Как у вас так получается, ваша честь?
Купи слона• 30 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
Преуспеваю,любезнешая
Тільки не про гроші• 30 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Бред полнейший.
Зачем женщине его умения нализывать письки других баб или его опыт по присовыванию в дырки других девок? 🤢🤮
Вы серьезно что ли?
Тільки не про гроші• 30 августа 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ото те що треба, цнотливий, романтичний, без ЗППП та непотрібного досвіду з іншими жінками, без чужої мікрофлори.
Тільки не про гроші• 30 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
ревнует его, считает что он на вас запал
Оце так цабе
• 30 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ні))