Чумачечая_• 30 августа 2024
Мамографія
Зробила мамографію.До мамолога на прийом на наступному тижні.В описі не зрозуміло ,що таке інтрамаммарний ангіосклероз.Ґуґл видає ,що ангіосклероз це відшарування сітківки ока.
Дякую всім,хто допоможе розібратись .
З понеділка на дієті• 30 августа 2024
я б на вашому місці зробила ще мрт, а також знайдіть хорошого хірурга-мамолога
Спілий баклажан• 30 августа 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Да-да, сбегать ещё неипойми нафига на пару тройку обследований на пару-тройку тыс грн ’на всякий случай’ - национальное развлечение. А потом у них медицина дорогая
Автор, это просто находка и всё, забейте. Всё что нужно от маммогрфии - рассмотреть виж и структуру кальцинатов, тут все нормально у вас.
А полностью идеальной мж на бирадс 0 в 40+ лет не бывает ни у кого, особенно если рожала, кормила и вообще жила жизнь
Крию матом страшно• 30 августа 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Хірурга?.
Для чого?
З понеділка на дієті• 30 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Хірурга?.
Для чого?
на мою думку потрібна думка іншого спеціаліста, бо іноді лікарі пропускають важливе