Регионщица• 30 августа 2024
Почему росияне считают что коллективной ответственности не существует
если например им блокируют и не открывают счета с рос. паспортами. это ли не коллективная отв? но они говорят что ее нету. 2+2 не могут сложить или как это вообще у них?
Голубец• 30 августа 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Ответственность за что?
Вот тоже пытаюсь понять, за что ответственность?
ЧукИГеки• 30 августа 2024
Є, звісно, ця відповідальність, але не як нав´язана, а як наслідок дій. От узькі просирають свій фнб, гарні доходи на снаряди, профіцитний раніше бюджет стає все більш та більш дефіцитним, он на днях знову піднімають ключову ставку бо 20вже %, а було 7 до війни чи й менше, це подорожчання іпотеки, подорожчання кредитів для бізнесу і відповідно підняття цін. І ці наслідки будуть для всієї параші, всі економісти і навіть наебуліна та в шоці вже від рос економіки і стверджує що треба щось змінювати бо вони не витримають нової економічної реальності.
Або те що виздихують узькі мужики, це просто не може не позначитися,і вже позначається на демографії параші, чи хтось вважає що це все позитивні і потрібні речі? Вони несуть відповідальність в виді наслідків за свої дії, а ми за свої, за те що цілувалися з узькими в десна, закриваючи очі на те що то кончені тупі агресивні дебіли, не прагнули всією країною в НАТО, мали кучу узьких запроданців у своїй владі і так далі.
Регионщица
• 30 августа 2024
Ответ дляГолубец
за войну в Украине
Регионщица
• 30 августа 2024
Ответ дляГолубец
Російський народ заподіяв великої шкоди українському народу.І кожен з них повинен(в ідеальному світі) понести відповідальність згідно вини.Для керівництва країни одна міра відповідальності,а для рядових громадян інша.Якщо після ДСВ всю нацистську верхівку приговорили до смертної кари, інших учасників війни до тюремного ув´язнення,то німецький народ поніс відповідальність моральну і матеріальну.А корупція це індивідуальна відповідальність.
не только украинскому народу. Народу Чечни, Афганистана, Грузии, Сирии, Казахстана, и тп