Firzz• 30 августа 2024

Питання до жінок, якби вийшла така ситуація, що ви би хотіли вийти заміж

За чоловіка, який не дуже сильно подобається вашим батькам? І вони хочуть аби ви вийшли заміж за іншого? Якби ви вчинили?
Grekovna• 30 августа 2024
Звісно за того кого я хочу

Алесс• 30 августа 2024
В 20 років послухалась би їх.
В 45 років,вже своя голова на плечах
кактус-c• 30 августа 2024
Аргументы у родителей какие? Или просто не нравится внешне?
Businka_11• 30 августа 2024
Ви від них емоційно чи фінансово залежні? Чому думка батьків є пріоритетною у ВАШОМУ виборі?
МаринаХ28• 30 августа 2024
Якщо хочуть, то хай виходять за нього, або всиновлять.
автор Firzz • 30 августа 2024
Ответ для кактус-c
Вважають, що людина не серйозна, безперспективна і що я заслуговую кращого
nova_mama• 30 августа 2024
Взагалі уявити собі не можу, щоб мама казала, за кого мені виходити.
Вона сама робила вибір, і бабуся, і я.
кактус-c• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
А, не, это не агрумент.. Если б я его любила и меня всё в нём устраивало, вышла бы.
Бу-ді-бу• 30 августа 2024
Так а в чем проблема развестись, если что не так? Вышла б за того, кого хотела, не понравилось бы - развелась. Единственное, если бы родители были уж очень против, я бы села и проанализировала их слова и оценила б: как ко мне относится человек, что для меня делает, что меня с ним реально ждёт? Потому что иногда розовые очки и влюбленность закрывают многие недостатки.

Ксения З.• 30 августа 2024
Мой бывший муж не нравился моим родным. Бабушка его вообще терпеть не могла. Но я заявляла, что это мой выбор
a.ostroverh• 30 августа 2024
Автор, так вы определились с полом своим??
Троль очередной серийный
Бессмертный пони• 30 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Троль очередной серийный
Taby• 30 августа 2024
Навіть не думала ніколи, що має подобатися батькам, це ж не в 16 років заміж. Ну от наприклад моїй мамі подобався один кавалер мій, дорослий чоловік 30+ років , а мені було 22 десь. Тому що він з гарною професією, гарно заробляє і тп, але мені від нього бистрої почало нудити, то що, мені за нього йти треба було? Дивне питання для дорослої людини
Guzelli• 30 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Троль очередной серийный
Жесть😅😅
a.ostroverh• 30 августа 2024
Ответ дляGuzelli
Жесть😅😅
Шо, темы автора глянули?
Поток сознания
Alianna88• 30 августа 2024
Хоспадя....
Скільки вам років? Батьки тю-тю, чи у вас нема кавелерів?
Guzelli• 30 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Шо, темы автора глянули?
Поток сознания
Да)) а потом я удивляюсь ,почему везде тролли мерещатся людям здесь,это просто капец сколько душевно не здоровых людей здесь
So_so• 30 августа 2024
Меня бы интересовала их аргументация, они умные люди, я адекватная, маловероятно, что я что-то упускаю, у меня было довольно четкое представление чего я хочу, но всё возможно.
Dasik_• 30 августа 2024
Мене ніколи не цікавила думка моєї матері стосовно особистого життя, бо прикладу хорошого вона мені не показала.

Christ1na• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
А ви так про нього не вважаєте? Майте на увазі що як пройде етап ідеалізації, то вас моде це добряче напрягати
TaFo• 30 августа 2024
Ответ дляFirzz
на чем базировался анализ?
TaFo• 30 августа 2024
Ответ дляGuzelli
Жесть😅😅
чого? може то юра підорас. він часто аки міняє
Guzelli• 30 августа 2024
Ответ дляTaFo
А) я ещё не привыкла сори😁