За чоловіка, який не дуже сильно подобається вашим батькам? І вони хочуть аби ви вийшли заміж за іншого? Якби ви вчинили?
Businka_11• 30 августа 2024
Ви від них емоційно чи фінансово залежні? Чому думка батьків є пріоритетною у ВАШОМУ виборі?
Так а в чем проблема развестись, если что не так? Вышла б за того, кого хотела, не понравилось бы - развелась. Единственное, если бы родители были уж очень против, я бы села и проанализировала их слова и оценила б: как ко мне относится человек, что для меня делает, что меня с ним реально ждёт? Потому что иногда розовые очки и влюбленность закрывают многие недостатки.
Бессмертный пони• 30 августа 2024
Ответ дляa.ostroverh
Автор, так вы определились с полом своим??
Троль очередной серийный
Навіть не думала ніколи, що має подобатися батькам, це ж не в 16 років заміж. Ну от наприклад моїй мамі подобався один кавалер мій, дорослий чоловік 30+ років , а мені було 22 десь. Тому що він з гарною професією, гарно заробляє і тп, але мені від нього бистрої почало нудити, то що, мені за нього йти треба було? Дивне питання для дорослої людини