ТебеОноНадось• 30 августа 2024
Он любит рыжий цвет волос. Стал говорить что я покрасилась
Как реагировать?Он постоянно мне говорит как ему нравятся рыжие,в интернете подписан на рыжих блогерж.
Киця-бриця• 30 августа 2024
В мене такий був хлоп. Зустрічалися довго, на початку відносин таке саме сказав, щоб я в чорний фарбувалася, бо йому дуже брюнетки подобаються, задивлявся на них постійно , а я світленька, ближче до рудого. Мені і самій подобаються брюнетки, але мені просто темні кольори не пасують тому його слова мені було обідно чути бо час від часу він мені повторював це.