Не пириживай• 30 августа 2024
Реально из черствого хлеба сделать мягкий?
Подскажите методы. Желательно в микроволновке.
Вишневий цвіт• 30 августа 2024
Побрызгать водой со всех сторон и в печь на две- три минуты.
Ещё можно яйцо взболтать, хлеб обмакнуть в яйце, поджарить под крышкой
Не пириживай
• 30 августа 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Спасибо
Шиворот Навыворот• 30 августа 2024
В мікрохвильову ставте стакан води і хліб, так випучку місяцями продають, ніколи не пробували??
Не пириживай
• 30 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ні, дякую, спробую
Шиворот Навыворот• 30 августа 2024
Чудовий лайфхак, випічка стає пухкою наче свіжоспечана, з пиріжками працює чудово, не перегрійте але і не швидко на хвилину+-