куркулиха• 31 августа в 07:53
Монети на Алі
Підкажіть, хто розбирається, зараз назбиралось чималенько монет на Алі, як ними скористатись?
ГоловнаЯ• 31 августа в 07:55
Теж цікавить ця тема. Бо я їх час від часу трачу в відділі ’монет’ (але це краще робити з телефона, набагато вигідніше виходить, ніж з ПК). Деколи виходить купити річ з знижкою 50-60% за монети. Я так багато іграшок для немовлят купила (мякі погремушки) по 45-70 грн., а в нас такі коштують від 180 і до 500 грн.
Вельми шановна• 31 августа в 08:00
На скидки их беру, хоть они и маленькие. Еще тратила, играя в игры. Перестала играть, аккаунт заблокировали ’заметили активность’. Отсылают пароль на почту, а он не приходит. По последнему заказу тоже не пропускает, пишет ’неправильные данные. Телефон не находит. Засада в общем.
Сделала новый аккаунт и больше не играю. Бестолковые какие то
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:00
Але чула, як люди взагалі щось за безцінь купують. Я майже на таке не натикалась. Лише пензлики для макіяжу вдалось купити за 30-40 центів за допомогою монет. Але вони ще не прийшли, то якість не можу оцінити (але наче вказано навіть, що з натуральної кози, не синтетичні)
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:01
Ответ дляВельми шановна
До речі, недавно буквально був великий розпродаж. Я в ті дибільні ігри грала трохи (там можна було окрім монет ’кредити’ накопичувати, воно виглядало, як іконка з мішком грошей). То заради справедливості - вдалось їх загалом обміняти на знижку щось 3,5 чи 4 долари.
Вельми шановна• 31 августа в 08:03
Ответ дляГоловнаЯ
Я один раз заказывала 3 товара по 1.99, барахло. Потом этот же товар находила на Алике гораздо дешевле, по 80 центов, например, или 0,56. Т.е, это изначально дешёвый товар, ещё и втюханный в тридорога
julia-678c• 31 августа в 08:06
Ответ дляГоловнаЯ
Вы про евроманию? Там можно было больше 100 баксов заработать
СамавиховуюКота• 31 августа в 08:06
Есть каналы в тг, куда выкидывают товары за монеты по скидкам. Можно купить за менее чем доллар иногда. Товары разные.
куркулиха
• 31 августа в 08:11
Ответ дляСамавиховуюКота
Покупайте товар за монеты
Не виходить((, немає такої опції
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:13
Ответ дляjulia-678c
Ні, на жаль, не про цей(на цей я запізнилась), той що був в 20х числах серпня, там в принципі теж були купони, ще скористалась кредитами виграними в іграх та монетками трішки - то вийшла норм знижка.
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:13
Ответ длякуркулиха
Не виходить((, немає такої опції
У Вас програма Aliexpress на телефоні завантажена?
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:14
Ответ дляВельми шановна
Я такі речі стараюсь перевіряти, тому що часто дійсно так, як Ви написали. Але іноді дійсно бувають реальні знижки хороші. Просто переважно там дуже обмежена кількість товару і розбирають або взагалі це помилка продавця, або продавець новий і хоче заробити рейтинг.
куркулиха
• 31 августа в 08:17
Ответ дляГоловнаЯ
Так, а як би я грала там?
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:17
Ответ длякуркулиха
Так, а як би я грала там?
Можна і з ПК збирати по 40 штук щодня, необовязково телефон використовувати) тому і запитую) Всяке ж буває.
СамавиховуюКота• 31 августа в 08:19
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:20
В оцьому розділі монет і шукаєте безпосередньо товари. Можна із запропонованого вибрати, можна самій запит зверху писати і шукати. Знаходите товар - тиснете кнопку ’додати в кошик’. Потім переходите в кошик, і при оформленні замовлення Вам автоматично відніме певну кількість коштів за монети. Зараз попробую зробити скріншот ще 1.
Невгамовна• 31 августа в 08:22
Ответ дляСамавиховуюКота
Как называется?
ГоловнаЯ• 31 августа в 08:24
Перепрошую, не вірно Вам сказала. В корзину не додавайте з того розділу, одразу переходьте на потрібний Вам товар і нажимайте ’купити’, бо з корзини не завжди саме потрібна знижка відображається. От, наприклад дитяче взуття з попереднього скріншоту.
СамавиховуюКота• 31 августа в 08:24
Ответ дляНевгамовна
Как называется?
Добавлю - чаще всего скидки быстрые, то есть появилось объявление, надо сразу заходить, через час-два три может ни быть ни скидки, ни товара такого.
Тихомандражная• 31 августа в 08:39
Я на скидки от евромании швабру купила за 150 грн вместо 1000. Получила. Ну что, тысячу она не стоит, конечно)). А за 150 как раз не жалко.
Зажуженная Жужжа• 31 августа в 08:58
У мене всі монети улітають на купівлю, ні разу з корзини не купувала.
Патріотка з дивану• 31 августа в 09:43
Ответ дляjulia-678c
Ех, гарна була гра, я з одного телефону мабуть більше ста баксів і заробила. Шкода що рідко проводять, було цікаво я аж футбол почала дивитися.
Тримаю свічку• 31 августа в 09:44
Ответ дляСамавиховуюКота
да) мои любимые группы, на Тему фиг купишь по таким ценам) Али и монеты это супер
Тримаю свічку• 31 августа в 09:46
Ответ дляГоловнаЯ
точно, купить сразу надо, никаких корзин
Невгамовна• 31 августа в 09:57
Ответ дляСамавиховуюКота
Спасибо) то видела что покупают за копейки, но не понимала как