А вот недавно• Изменено 31 августа 2024
Чому майже завжди так
Великі надії та ставки в сім´ї роблять на доньку ,а потім синок приїдь ,допоможи ,розлули все
А сестриця за бугор звалила прикриваючись дітьми ,тим паче це актуально під час війни
А вот недавно
• 31 августа 2024
Ответ дляСережкинаЯ
В моїй сімʼї навпаки - синочку в попу дують
Нічого не допомагає?
Смурфик• 31 августа 2024
Я с одной стороны вам сочувствую, а с другой не люблю ноющих мужчин здесь, не тем вы в жизни занимаетесь.
А вот недавно
• 31 августа 2024
Ответ дляСмурфик
Я не чоловік
Дело было давно• 31 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Ні
Так, повірте, я та сама сестра яка завжди все вирішує
Кумася• 31 августа 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Доця
Не ревнуй
Зате тобі дали освіту європейську
Не ревнуй
Зате тобі дали освіту європейську
СережкинаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Нічого не допомагає?
Нічого. Батьки вважають, що він чоловік і годувальник, нічого його напрягати господарством і проханнями. Тільки це чудо в 30 років себе прогодувати не може.
СережкинаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляКумася
Доця
Не ревнуй
Зате тобі дали освіту європейську
Не ревнуй
Зате тобі дали освіту європейську
Моя освіта не була оплачена батьками взагалі. Батьки морально готували мене тільки на бюджет після 9-го класу, щоб я швидше вивчилась і могла їх утримувати
Гага Газу• 31 августа 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Утримуєте?
СережкинаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Утримуєте?
Купую тільки їжу та ліки. Не хочу утримувати ще й дорослого брата
ВільнаНазавжди• 31 августа 2024
То класика🤷♀️
Моя мама старша сестра, її молодший брат (на 3 роки), все життя сидів на шиї нашої бабусі, спочатку сам, потім дружина + двоє дітей. Мама з вітчимом допомогла купити бабусі квартиру, зробила їй ремонт, постійно приїжджала прибирати, допомагати, привезти, відвезти, будь-що, що треба було по факту. Щойно я говорила с бабусею, вона: ой, вони (син з невісткою) такі бідні-нещасні, грошей немає, ніхто їм не допоможе… я мовчу, вона далі: а он моя племінниця така молодець, так мені допомогла, так вона до мене добре завжди ставиться.
Жодного слова про мою маму