Гуру троллинга• 31 августа 2024
Чоловік 40 років тижнями не виходить з квартири. Лежить на ліжку. Грає в комп іг
Ігри
Це вже клініка чи як?
Навіть з хати він не виходить
Як не зайду - він лежить . Може піти в магаз тільки за пивом
Це вже клініка чи як?
Навіть з хати він не виходить
Гуру троллинга
• 31 августа 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Это лень,зона комфорта и зависимость
З цієї людини може бути щось путьове? Чи краще не звʼязуватись
Сунуся в чужі справи• 31 августа 2024
Йому нема сенсу виходити, його все влаштовує. Напевно, і дружину влаштовує, якщо вона йому це дозволяє. Тому ось так.
Я Вас не боюся• 31 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Бгггг, я думала, это ваш муж ) А как вы вообще его нашли, если он дома сидит все время? Вы в клининге работаете ?
Міряно-переміряно• 31 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
В зависимости каким он был раньше,если всегда таким - нет.
У меня был такой период,два раза,после ковида и когда война началась,но меня на месяц затягивало а потом я выбиралась с этого состояния.
Лежала сериалы смотрела и доставку на дом заказывала,в игры тоже играла.
Но потом понимала что не хочу так дальше и все
Сиренькая• 31 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Гроші де бере?
... и тут вспомнился анекдот про тумбочку.
По теме: не кормить, денег не давать, жить свою жизнь, если квартира ваша - вручить ему пакет с трусиками на выходе.
Гуру троллинга
• 31 августа 2024
Ответ дляТуся муся
А гроші ?
Мама дає
Є пасивний дохід завдяки мамі
алергирина• 31 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Не буде нічого
Паратруперсупер• 31 августа 2024
Он же что-то ест, квартплату и интернет ему оплачивают. Нужно это все прекратить. А вообще подумать стоит ли пытаться из него что-то путное вылепить, можно только время и силы попусту потратить.
Мона Лиза• 31 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мама дає
Є пасивний дохід завдяки мамі
Если мама дает столько, что и двоим хватит, то можете пристраиваться, почему б и нет.
алергирина• 31 августа 2024
В мене є знайома, вона на заробітках. Все життя синочку утримувала, жодного дня не робив, не виходив з дому, наїв 200 кг. Помер нещодавно. 36 років
Точная копия плова• 31 августа 2024
Ответ дляМона Лиза
Гроші де бере?
На віддаленці, мабуть, працює.
Точная копия плова• 31 августа 2024
Від ТЦК ховається, ні?
Мій колишній теж сидів перші півроку повномасштабки вдома безвилазно. Після ми з ним поговорили на цю тему - розійшлись, бо він пити почав, а я ще сильніше закохалась в іншого, якого ледь не вбило ракетою, колишній сказав, що відпускає мене коханому, і похав до Німеччини.
Гуру троллинга
• 31 августа 2024
Ответ дляТочная копия плова
На віддаленці, мабуть, працює.
У мами бізнес
Від нього гроші
Пасивний дохід 30000 в місяць. Він нічого не робить
Від нього гроші
Я-ваш шанс• 31 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мама дає
Є пасивний дохід завдяки мамі
А сколько лет вашему кавалеру ?
И какой пассивный доход в смысле что за сфера ?
Точная копия плова• 31 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
У мами бізнес
Від нього гроші
Непогано.
Хай буде компаньйоном, для цього виходити з дому необов´язково.
Як міряти?• 31 августа 2024
Ответ дляТочная копия плова
Непогано.
Якраз погано. Мама його привчить отримувати гроші, а не заробляти. І що це за чоловік без діла? Про що можна з ним говорити?