Всех анонимов аноним• 31 августа 2024

Як уникнути тупих питань від родичів, типу, коли у вас вже діти будуть?

і подібних.
При цьому не сваритися?
Цветов Мне срочно• 31 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Мені теж ніколи не задавали такі питання )
И мне, но я в 16 родила😂

Смешнюча• 31 августа 2024
Ответ дляБойцовская
Спрашивайте в ответ о чем-то важном для этого человека - а когда похудеешь, когда уже квартиру купишь, когда наконец-то займешься чем-то, когда машину поменяешь, а то ездить на таком неприлично уже итд
Оце прям ідеально, коли якась моторошна баба питає: а кагда дітачку завадіть будітє? Відповісти: тоді ж, коли ви схуднете)
КАПСЛОЧНИЦА• 31 августа 2024
Сказати, що збираємо гроші і запропонувати закинути 4000 зараз))
Бойцовская• 31 августа 2024
Ответ дляСмешнюча
Это совет психолога на любой неудобный вопрос ещё более неудобный контрвопрос
ФруктЕщеТот• 31 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Вряд ли все равно
Почему я действительно больше не хочу детей , так и отвечаю . Вы действительно считаете что все должны хотеть , 2-3 детей ?
Кукусикиииииии• 31 августа 2024
коли буде, тоді і буде
Коли ми захочемо/вирішемо
Пригощаю кашею• 31 августа 2024
Відповісти ’Не вашего розума діло’, ’Вас це не стосується’.

Капитанша• 31 августа 2024
У меня иногда любопытные коллеги спрашивали что-то о детях, говорила что пока не хочу, может быть когда-нибудь. На вопрос не боишься ли что потом не получится или будешь старородящей или ещё подобный тупой вопрос коротко отвечала что нет. Меня тема детей не задевала и не интересовала, поэтому любопытство быстро утихло
Потішаюся• 31 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Тут родичам все стало ясно і зрозуміло.
А от якщо я не хочу дітей. При цьому, нам вже за 30 і у всіх-всіх родичів-друзів-знайомих-колег є діти.
Як їм сказати, що не хочу? Я не дітоненависниця, з племінниками та дітьми подруг люблю гратися, можу побути з ними годинку-другу.
Всі будуть вважати якоюсь ненормальною, ще й при случаї будуть питання: ну що, не передумали?? Та якщо і передумаю колись, може, то: ой, а не хотіли, а воно он як.
Так,сказати що не хочу в 25 і за 30+,то різні речі.Думаю що певна частина родичів заспокоїться,а інші все ж таки будуть насідати далі.Така природа,нічого мабуть не вдієш...
Зі свого боку скажу,що я ніколи нікого не запитувала,ні на кого не насідала з рекомендаціями.Навіть власну сестру.Вона не дуже добре жила з чоловіком,постійно десь їздили,цілодобово разом.Може це далося взнаки-перенасичення одне одним.Я знаю що вона хотіла дитину,але все якось тягнули,я запитань не задавала.
А з початком війни він просто лишився за кордоном і вони розійшлись.І тут їй трапився дуже гарний чоловік,відповідальний,який хотів дитину.Їх бажання співпало,але за рік нічого.Пішли на ЕКО,будували плани,і невдача.Одна,друга.Після п´ятої спроби лікарі відмовилися робити ще.І от я думаю,чи не дурна я була,що ніколи не запитувала чи є проблеми.Може чимось допомогла би.Відчуваю свою провину тепер що не цікавилася цим.Геть все в нас було без секретів,а от цю тему ніколи не торкалися
Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Нет. Но для меня имеет значение, есть у моих родственников и знакомых дети или нет
Посудомойка• 31 августа 2024
Никак, если такие люди бестактные, пока не осадите разок
Папина дочка• 31 августа 2024
Родственники со стороны мужа задали такой вопрос на свадьбе, муж им ответил что то резкое, больше не спрашивали. Тогда мужу было стыдно передо мной за такие вопросы родни
Папина дочка• 31 августа 2024
Ну вот еще руку- лицо поставили
Это , наверное, родня мужа
Барвіночка• 31 августа 2024
Ответ дляМerida
Ни разу в жизни мне не задавали этот вопрос.
та може вы с 15 лет как с пулемета рожаете
Барвіночка• 31 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Та так. Интересно стало, почему вам не задают такой вопрос.
эта дама подмывается водой без мыла, так шо там может родичи близко стараются и не подходить
Баба Йога• 31 августа 2024
Отак:не ваше діло!І попрошу більше не сувати свій пятак у наші справи.
вАлнуюся сильнА• 31 августа 2024
Дежурная фраза
Никого ваши дети не интересуют, есть они или нет их
Свисток ля-минор• 31 августа 2024
Ответ дляПотішаюся
Як розумію, допомога була б в підтримці, бо якщо вже зверталися до лікарів, то не боялися вже нічого, і підтримка з боку чоловіка була великою - раз рішилися на Еко.
Ніхто не знає як правильно, головне? Вона не одна була. І якщо у вас секретів немає, то якби треба було з кимось поговорити, сестра б поговорила з вами. Напевно, їй вистачало обговорення теми з чоловіком та лікарями.
Грушки-яблочки• 31 августа 2024
ми в процесі

а загально - просто не зустрічатися

Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
ми в процесі

а загально - просто не зустрічатися
Этот вопрос могут задать и при общении по инету
Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дежурная фраза
Интересуют
Потішаюся• 31 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Я не знала що в неї взагалі були проблеми зі здоров´ям ще в першому шлюбі.Я думала що вони просто вагалися,бо робота вся в роз´їздах.А так я б могла порекомендувати лікарів і клініки,бо досвід був дуже великий на той момент.
А в другому шлюбі вона чомусь була впевнена що ЕКО це майже 100%результат.Я взагалі дізналася вже тільки про третю спробу.Вона думала щоб зробити сюрприз мені.Якось по дурному все вийшло.Допомогала чужим людям рекомендаціями,порадами,а власній сестрі не допомогла нічим...
Аноним ФЕЯ• 31 августа 2024
Тогда, когда подарите миллион на его содержание! и похихикать)
Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ дляДама с собачкой
ок, вам повезло
Мои родные не задавали мне такой вопрос. Но они вообще были в шоке, когда узнали, что я беременна и собираюсь замуж. По вполне понятным причинам
МаринаХ28• 31 августа 2024
Ніяк. Навіть якщо поставите на місце, все рівно буде проскакувати «нічого, ось всьому свій час» або «ось як народиш…» або ще «якщо що, медицина зайшла далеко».
Я якось змирилась і не звертала увагу на ці питання та просто фрази, а чоловік завжди казав «Ще в яйцях» і сміявся, йому так смішно було від своєї відповіді😁
Свисток ля-минор• 31 августа 2024
Ответ дляПотішаюся
Можливо, раніше і не треба було допомоги, бо от з першим таки розійшлися, а з другим відразу хотіли і вже самі вирішували що до чого. Не картайте цим себе. Їй скажіть, що якщо що, ви хотіли б знати про здоров‘я та якісь важливі для неї теми, бо ви сестрички та близькі.
Грушки-яблочки• 31 августа 2024
Ответ дляПік Антна
зв´язок пропадає одразу на питанні.
я маю досвід, реально допомагає
вАлнуюся сильнА• 31 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Интересуют
Вас интересуют когда кто-то родит
Пік Антна• 31 августа 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вас интересуют когда кто-то родит
Да
Мerida• 31 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
За 36 лет, пока один ребёнок